• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

بهترین روش آمیزش جنسی

آمیزش جنسی
haly-zendegy

آمیزش جنسی و داشتن یک رابطه جنسی دلچسب یکی از عوامل مهم ازدواج موفق و شاداب است. برخی افراد تجربه آمیزش جنسی پیش از ازدواج را هیجان انگیز می دانند اما برخی آن را عاملی برای سست شدن بنیان خانواده می دانند.

اندام و آمیزش جنسی

برخی از نقاط بدن بهترین مکان برای تحریک جنسی به ویژه در زنان هست. در زنان علاوه بر دستگاه تناسلی ، گردن ، نوک پستانها ، لاله گوش، باسن باعث تحریک زیاد می شوند. روشی از رابطه جنسی وجود دارد که در آن کمترین فشار بر روی زن احساس می شود و بیشتر احساس راحتی می کند. برای زنان مهم است که سکس بدون فشار جسمی و روانی را تجربه کنند و این موضوع میل جنسی آنها را دو چندان می کند. در بهترین روش هم مرد و هم زن به پهلو خوابیده و عمل آمیزش انجام می شود. اگر انتخاب درگرفتن دست و پاها بر عهده زن باشد راحت ترین حالت برای آمیزش جنسی است. حالت آمیزش باید طوری باشد که در آن اکثر نقاط بدن مرد و زن در تماس باشند.

در مردان افزایش تپش قلب و فشار خون در بدن از علایم جسمی آمیزش جنسی است. شاید سوال باشد که چرا احساس لذت و رفتار مثبت در آمیزش جنسی بیشتر اتفاق می افتد. دلیل آن کاملا زیستی است. در طول رابطه ، هورمون های در بدن تولید می شود که در حالت عادی بسیار کمتر است ، مانند اکسی توسین ( هورمون عاطفه ، رابطه و اعتماد) ، اندورفین ( هورمون ضد درد مانند مواد افیونی یا تریاک) .

ارگاسم در زنان زمان مشخص و نشانه مشخصی مانند مردان ندارد. به همین دلیل عملکرد جنسی مردان نسبت به زنان مهمتر است و آموزش مهارت های جنسی برای آنها اولویت دارد.بسیاری از زنان به ارگسم نمی رسند. این اتفاق زمینه بروز مشکلات روحی و روانی زیادی در زنان است.

آمیزش جنسی: یک ازدواج صمیمانه، هیجان انگیز و لذت بخش

عشق داشتن به هم هرگز کافی نیست . امروزه مشکلات در آمیزش جنسی بدون وجود حس صمیممیت بین زن و مرد ، یکی از دلایل اصلی و پنهان ایجاد اختلافات، جدایی و طلاق است. هر زن و شوهری که خود را نیازمند به تقویت و حفظ آمیزش جنسی با همسرش نداند ، قطعا از مشکل هیجانی رنج می برد.

عشق رمانتیک و آمیزش جنسی هیجان انگیز

آمیزش جنسی با عشق و آمیزش جنسی همراه با حس صمیمیت با هم تفاوت دارند. این یک باور غیر منطقی و اشتباه این است که: «اگر شما به همسر خود عشق بورزید، همه چیز حل می شود.» صمیمیت با احساس عشق کاملا فرق دارد. احترام گذاشتن و توجه کردن (صمیمیت) برای سلامت همسر ضروری است اما آرمانی کردن او و بت ساختن از او (عشق) ، اشتباه است. نقاط ضعف و قوت همسر می بایست مورد احترام و علاقه باشد (صمیمیت) و نباید از او یک تصویر رمانتیک (عشق) ساخته شود.

مشاوره خانواده تاکید دارد که عشق رمانتیک ، آمیزش جنسی را ایده آل می داند و به زوجین وعده می دهد که عشق، همه مشکلات جنسی را به صورت عالی تأمین می کند. این یک باور اشتباه است. انتظارات واقع بینانه است که یک آمیزش جنسی زناشویی ایمن و پر نشاط را تقویت می کند.

زنان باید برای آمیزش جنسی ارزش قائل شوند و مردان هم نیاز دارند تا ارزش قائل شدن برای صمیمیت را یاد بگیرند. صمیمیت هیجانی که در آن احترام حرف اول می زند ، باعث یک آمیزش جنسی با ثبات و لذت بخش می شود و در زنده نگه داشتن احساسات محبت آمیز نقش بسیار مهمی دارد. مشاوره مشکلات جنسی راهکارهایی در قالب کلمات و فعالیتهای مختلف جهت پرورش صمیمیت هیجانی را آموزش می دهد.

وقتی زن و شوهر احساس می کنند همدیگر رو درک می کنند و حمایت می کنند ، در واقع صمیمی هستند. زمانی آمیزش جنسی موفق است که قبل از آن حس صمیمیت و حس درک کردن یکدیگر باشد. درک خواسته های همسر و توجه به احساست و هیجانات همسر ، درصد مهمی از مشکلات جنسی در آمیزش زناشویی را کاهش می دهد.

ایجاد صمیمیت بیشتر برای آمیزش جنسی بهتر

یکی از تجارب های شیرین یا حتی سکس های خاطره انگیز گذشته خود با را به همسر خود بیان کنید. لزومی ندارد که این تجربه، موقعیت بسیار خاص و ویژه ای باشد. این تجربه می تواند بسیار ساده باشد. هنگام صحبت در مورد این تجارب ، بیشتر در مورد احساسات مثبت خودتان و لذت هایی که برای شما و همسرتان داشته ، صحبت کنید.

۳.۷/۵ ( ۳ نظر )

دیدگاه در"بهترین روش آمیزش جنسی"

  1. پورمهدیان

    با سلام وتشکر مطالب بسیار جالب رو میفرمایید امیدوارم که همیشه پیروز سربلند بوده و باشید و ما هم از زاهنماییهای شما بی نصیب نباشیم

  2. اسماعیل

    در آمیزش جنسی بین زن و مرد که به هم عشق میورزند و صمیمی هستن و شریک زندگی هم هستن و همدیگر رو انتخاب کردن نباید برای برطرف کردن نیاز های عاطفی و احساسی و جنسی کم کاری کنند، مثلا برای نیاز جنسی خجالت بکشند ، زن و مرد یا زن و شوهر شدن که تکیه گاه و برطرف کننده همه نیازهای زندگی باشند، پس وقتی وارد زندگی شدن دیگه جایی و وقتی برای خجالت کشیدن و بی اعتمادی و شک و بوجود آوردن مشکلات ندارند، زندگی تشکیل میدهند ک به کسی جز خودشون نیاز نداشته باشن و کنار هم و پشت هم بمونن برای رفع مشکلات ،نیازها،ایجاد لحظه های شیرین،ب امید هر چه زیباتر شدن زندگی و جیب های پرپول

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.