• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

اوج لذت جنسی در زنان چگونه است

اوج لذت جنسی در زنان
haly-zendegy

پیچیدگی ارگاسم زنان باعث می شود مردان “اوج لذت جنسی در زنان” را یک معما بدانند. تلاش های مختلفی برای تعریف اوج لذت در زنان شده است. ارگاسم نام علمی اوج لذت جنسی در زنان است.زمانی یک زن به ارگاسم می رسد که ناحیه تناسلی، عضلانی و حتی تنفسی او درگیر شود.

اوج لذت جنسی زنان تا حدی نسبت به مردان پیچیده تر است. در آمیزش جنسی طول مرحله ارگاسم و انزال برای مردان، “برون ریزی مایع و دفع آن ” وجود دارد. مجرای ترشحی بیضه با تغییر حالت، باعث می شودکیسه هایی که مایع منی دارند شروع به فعالیت کنند و مرد به اوج لذت جنسی برسد.

اوج لذت جنسی در زنان چگونه است؟

نشانه های فیزیکی را بیشتر بشناسید. رنگ لب‌‌های واژن تغییر می کند. در مرحله اوج لذت جنسی یا به عبارتی ارگاسم زنان عضلات اطراف مهبل و عضلات صاف لگن منقبض یا سفت می شوند . احساسات ذهنی وفکری بوجود آمده در زنان به خاطر تحریک شدن نواحی مختلف مهبل در برخی از زنان ممکن است به گونه های متفاوتی تجربه شود که بستگی به ناحیه ای دارد که مرد آن را تحریک می کند.

کدام نقطه بدن باعث اوج لذت جنسی در زنان می شود

کلیتوریس یا همان چوچوله و دیواره جلویی مهبل یا به عبارتی نقطه جی واژن رایج ترین مکان‌ های تحریک و اوج لذت جنسی در زنان هستند. به علاوه تحریک عضله دور ناحیه ادراری، نوک سینه ، برای تحریک و لذت زنان موثر است.

نقطه G

در این جا اشاره به نقطه ” G ” که ممکن است برای شما سوال باشد مهم است. برخی از زنان اعتقادی به این نقطه ندارند و آن را دخیل در اوج لذت جنسی زنان نمی دانند. حالا این نقطه در کجای بدن وجود دارد؟ نقطه جی بیشتر یک ناحیه است. تقریبا بین ۵ تا ۳ سانتیمتر که داخل واژن و روی ناحیه جلویی می توانید این نقطه را حس کنید

ویژگی نقطه G

خیلی از خانم ها، این نقطه را حساس و تحریک کننده می دانند و باعث لذت آنها می شود. برخی هم این ناحیه و نقطه را حس نمی کنند. برای پیدا کردن آن باید به دنبال یک محل زبر و تقریباً گردو شکل باشید که نسبت به بقیه سطح واژن که صاف و نرم است متفاوت است.

انگشت سبابه را تا بند دوم وارد واژن کنید و نقطه جی را با حرکت رو به جلو به سمت جلوی واژن بکشید. بعد امتحان کنید و ببینید که به شما لذت می دهد. اگر زیاد دستکاری کنید احساس دستشویی می کنید.
فراموش نکنید میزان تحریک نقطه جی و حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

علایم اوج لذت جنسی زنان

* سفت شدن نوک پستان

این سفت شدن به همراه تنفس سریع و بیان کلماتی برای مرد در یک رابطه جنسی است. هرچقدر هم زن سرد یا عصبی باشد اما اگر مقدمات ارضا و تحریک را به خوبی انجام دهید، زنان به راحتی اوج لذت جنسی را تجربه می کنند.

“اگر در تحریک و مقدمات ارضای همسر احساس می کنید مشکل دارید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۰ تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوره تلفنی جنسی بهره ببرید”

*احساساتی شدن زنان بعد از اوج لذت جنسی

همسرتان بعضی وقت ها بعد از ارضا شدن گریه می کند. اما واقعیت این است که گاهی اوقات ارگاسم در زنان چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند اگر پس از اوج لذت جنسی زنان ، ضعف آنها را مشاهده کردید یا مثل یک دختر بچه گریه کنند، نگران نباشید، این بدین خاطر است که احساس خیلی خوبی دارد و نشان دهنده ارضای خوب است.

*خواب رفتن زنان

با این که این مسئله بیشتر به مردان نسبت داده می شود، اما زنانی هم هستند که چرتی می زنند تا صدمات وارده از جانب شما را جبران کنند. اگر خانمتان بخواب رفت، این کار او را بی احترامی ندانید بلکه این نشانه اوج لذت جنسی زنان است، فقط بازو هیتان را دور سرش حلقه کنید و شما هم مثل او بخوابید.

*در آغوش گرفتن همسر

با این که این مورد اوج لذت جنسی زنان را تضمین نمی کند، نیاز او به محکم بغل کردن شما و این که او را در میان بازوی خود بگیرید ممکن است نشانه کسب لذت او از تجربه رابطه جنسی باشد.

۵/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.