• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

اوج لذت جنسی در مردان چگونه است

اوج لذت جنسی در مردان چگونه است
haly-zendegy

بسیاری از زوجین نگران هستند که نتوانند رضایت جنسی همسر خود را به دست آورند و سوالاتی در این زمینه مثل اوج لذت جنسی در مردان و زنان چیست؟ و چگونه می توان رتبطه ی جنسی لذت بخشی را تجربه کرد ؟

نکته قابل ذکر این است که برای داشتن ی رابطه لذت بخش شما باید در زمینه ی فیزیولوژی و تفاوت های روحی و روانی به شناخت کاملی دست پیدا کنید و بعد از آن، نوازش های کلامی، بدنی، دهانی و مهارت های قبل از آمیزش را یاد بگیرید.

حال به چند مورد از مهارت های لازم برای اوج لذت جنسی در زنان و مردان می پردازیم.

اوج لذت جنسی در مردان و زنان

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که فکر می کنید رابطه ی جنسی به معنای دخول مهبلی است و رابطه جنسی را فقط در همین سطح می پندارید هیچگاه رابطه جنسی لذت بخش با عشق را تجربه نخواهید کرد زیرا دچار باور غلطی هستید که خود را تبدیل به یک ماشین بی احساس کرده اید.

ملامسه و نوازش در رابطه جنسی

نوازش و ملاسمه از قسمت های مهم رابطه زوجین است که قصد داریم شما را با تکنیک های مدرن و صحیح ملاسمه و نوازس آشنا کنیم.

شناختن نقاط حساس بدن

تعریف نقاط حساس بدن بدین معناست که نقاطی با تحریک های دستی و نوازش ها به شدت واکنش نشان می دهند.به غیر از اندامهای جنسی و پستانها که حساس ترین اندامهای بدن محسوب می شوند لاله گوش، پشت گردن، زیر بغل، انگشتان و و دستها، باسن، قسمتهای داخلی ران ها ، اطراف مخرج، پشت زانوها، مچ پا و ساقها ، کف و انگشتان پا هم جزء اندام های حساس محسوب می شوند.

این قسمتها را در طول آمیز ش نوازش دهید زیر به شما و همسرتان برای رسیدن به اوج لذت جنسی در مردان و زنان بسیار موثر است.

نوازش های دستی تا ارگاسم

برای شروع نوازش ها اول محیطی آرام و دلنشین را انتخاب کنید و یا می توانید از یک موسیقی آرام و بدون کلام هم استفاده کنید توجه داشته باشید وقت و زمان کافی را برای نوازش ها و ماساژ در نظر بگیرید زیرا با عجله آرامش خود و همسرتان بهم می ریزید.

به چند نکته برای نوازش می پردازیم: قبل از پرداختن به نکات نوازش قابل ذکر است که گاهی زوجین به دنبال ابراز خاصی برای اوج لذت جنسی در مردان و زنان می گردانند اما با خلاقیت می توانید به یک رابطه جنسی لذت بخش دست پیدا کنید.

نوازش جنسی و لذت بخش

۱- دستان شما باید گرم و لطیف باشد دستان خود را بشویید و بعد از کرم خوشبو کننده و نرم کننده استفاده کنید. و مراقب باشید ناخن های شما باعث خراش در بدن همسرتان نشود.

البته برخی از زوجین تمایلی به خوابیدن بعد از آمیزش ندارند. یک تفکر اشتباه در مورد ارگاسم این است که باعث خواب آلودگی می شود اما این نکته درست نیست زیرا فقط باعث کمی خستگی جسمانی می شود اما خواب آور نیست. خواب، بیداری، یا هر فعالیت دیگری بعد از آمیزش یک خواسته و تمایل دو طرفه است و به نظر هر دو طرف بستگی دارد.
۲- صحبت کردن: بعضی از زوجین دوست دارند بعد از رابطه جنسی بیدار بمانند و صحبت کنند اما گفتگو نباید در مورد مشکلات زندگی و اختلافات خانوادگی باشد و اگر موضوع بحث چیزی است که یکی از زوجین را ناراحت می کند باید عوض شود.

زیرا زمان مناسب تری را برای بحث در مورد مشکلات باید انتخاب کرد. بعضی از مسائلی که ممکن است برای گفت و گو  انتخاب کنید به شرح زیر است:

۱- در مورد احساس یکی بودن و نزدیکی عاطفی خود با همسرتان در آمیزش صحبت کنید.
۲- در در مورد رئیاهای خود برای ایجاد یک زندگی مشترک شاد و دلچس در کنار همدیگر صحبت کنید.
۳- در مورد ویژگی های خاص و دوست داشتنی همسرتان مثل ظاهر و اخلاق او صحبت کنید و او را تحسین کنید.
۴- از کلمات محبت آمیز مثل دوستت دارم استفاده کنید.
۵- در مورد موضات جالبو خنده دار صحبت کنید.
توجه داشته باشید شما باید اولین کسی باشید که تمام ویژگی های اخلاقی و ظاهری همسرتان را به خوبی شناخته اید از او تعریف کنید و بگویید چقدر دوستش دارید اجازه ندهید کس دیگری این کار را انجام دهد شما همیشه برنده زندگی خود باشید.

فعالیت های خلاقانه زوجین

به چند رفتار خلاقانه برای پاسخ به بعد از نزدیکی چه باید کرد می پردازیم:
۱- کمر و دست و پای یکدیگر را نوازش دهید یلا به یک ماساژ ریلکسیشن صورت بپردازید.
۲- یک موسیقی دلچسب گوش کنید.
۳- متون و مطالب مورد علاقه یکدیگر را با هم بخوانید.
۴- یک فیلم عاشقانه یا مورد علاقه نگاه کنید.
۵- بیرون بروید و با یکدیگر قدم بزنید . توجه داشته باشید رابطه ی جنسی
، بازی های قبل از آمیزش و بازی های بعد از آمیزش موضوع بسیار مهمی است که باید توجه کنید و رفتارهای خلاقانه داشته باشید .
در مقالات قبلی به این سوال اوج لذت جنسی در زنان چگونه است و چگونه از رابطه جنسی لذت ببریم پاسخ داده ایم تا زوجین جوان بتوانند از روابط جنسی خود لذت بیشتری را کسب کنند

همرا ما باشید در صفحه اصلی مرکز مشاوره هالی.

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.