• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

بازی های قبل از آمیزش

بازی های قبل از آمیزش
haly-zendegy

-بازی های قبل از آمیزش به چهار بخش تقسیم می شود که به شرح زیر می باشد قصد داریم  در این مقاله به بازی های ذهنی  بپردازیم عنوان بازی های قبل از آمیزش را بدین منظور انتخاب کرده ایم که روابط جنسی موضوع بسیار مهمی است که باید قبل از عمل جنسی و فقط نگاه جنسی بتوانید از لحاظ عاطفی بستری مناسب را برای خود و همسرتان مهیا کنید

انواع بازی های قبل از آمیزش

۱- بازی های ذهنی
۲- بازی های کلامی
۳- بازی های بدنی
۴- بازی های دهانی
بعد از ازدواج و ورود به زندگی مشترک باید بدانید رابطه ی جنسی زوجین مبحثی فراتر از نزدیکی و دخول شبانه است. که می توان رابطه جنسی را به سه مرحله تقسیم کرد.
مرحله اول : بازی های قبل از آمیزش، نزدیکی و بازی های پس از آمیزش

بازی های قبل از آمیزش چیست

بازی های قبل از آمیزش عبارت است از فرایندی محرک که در جهت آماده کردن خودتان و همسرتان برای رابطه جنسی است. که باعث می شود از رابطه جنسی خود لذت بیشتری ببرید .

بخش اول مربوط به بازی های قبل از آمیزش است که شامل ایجاد محیطی عاطفی، صمیمی و محرک در خانه، جذاب و زیبا نمودن زندگی مشترک زناشویی، گفتگو بر سر مباحث جنسی، مهارتهای ملامسه و نوازش…

داشتن رابطه جنسی لذت بخش

عشق ، صمیمیت و علاقه در زندگی زناشویی از عوامل مهم و تاثیر گذار در رابطه جنسی است. بدون وجود لذت و رابطه ای گرم و عاشقانه به مرور زمان رابطه جنسی جذابیت و زیبایی خود را از دست می دهد. گفتگوی تلفنی محرک و عاشقانه در طول روز با همسر و انتقال احساسات غیر کلامی ، پوشیدن لباس های خوش رنگ و زیبا و نگاه های دلنشین و با معنا و مواردی به این شکل از مهمترین بازی های ذهنی محسوب می شوند که پیش نیاز رابطه جنسی لذت بخش است

جهت اطلاع از مقالات بیشتر در این زمینه به مقالات مراحل رابطه جنسی در زنان و مردان و ده نکته درباره رابطه جنسی مراجعه کنید

بازی های ذهنی یکی از بازی های قبل از آمیزش است

هدایت ذهنی

هدایت های ذهنی برای آماده کردن خودتان و همسرتان باید ساعتهای قبل از آمیزش شروع شود. شما می توانید بهترین روشها و کلمات را برای تحریک ذهنی همسر خود در طول روز انتخاب کنید. موارد زیر می تواند به شما کمک کند:
۱- در طول روز به همسرتان زنگ بزنید و در آمیزش شبانه با او صحبت کنید به طور مثال بگویید: وقتی اومدی خونه ، یه سورپرایز دارم.
۲- صبح زود در ظرف غذای همسرتان نوشته ای بگذارید و ابراز احساسات کنید و بگویید ای کاش همراه او غذا می خوردید برای نهار و از غذا خوردن در کنار او ابراز خوشحالی بکنید.
۳- از عطر خود کمی به لباس همسرتان بزنید و از عطر همسرتان به لباس خودتان و بگویید دوست دارید احساس کنید هر لحظه کنار شماست.
۴- عکس مناسبی از همدیگر داشته باشید تا نشانه ی علاقه شما به او باشد.
۵-هدیه ای عاشقانه و زیبا برای او بفرستید و او را سورپرایز کنید هر چقدر کوچک. این موارد علاوه بر آماده سازی ذهنی همسرتان باعث می شود خودتان هم احساس بهتری داشته باشید.

محیط خانه

داشتن خانه ای زیبا، عاشقانه و دلنشین باعث می شود فضایی صمیمی تر نزدیک تری بین شما و همسرتان شکل بگیرد.
منزل خود را با گل، شمع و عود کمی دلچسب تر کنید و با تمیز کردن و خاص کردن مکان هایی مثل حمام و اتاق خواب انگیزه سازی کنید. موارد زیر به شما کمک میکند:
روی تخت یا مبل بالشتی نرم و یا پتویی زیبا و جذاب استفاده کنید. فضایی راحت و دلچسب را خلق کنید تا در کنار همسرتان به راحتی و لذت بیارامید.
۲- گل های مورد علاقه خود و همسرتان را بخرید و گل های مصنوعی هم تمیز نگه دارید. گل تازه را در اتاق خواب و سر میز بگذارید و یا در لحظه ورود همسرتان به خانه به او گل هدیه دهید.
۳- در اتاق خواب یا سر میز غذا از شمع استفاد کنید.
۴- اتاق خواب خود را خالی از عکس های خاطره انگیز نگذارید بلکه در قالب نقاشی و یا عکس بر روی وسایل مختلف باعث شوید خاطرات خوبتان مرور شود.
۵- عطرهای مورد علاقه همسرتان را یاد بگیرید و از آن ها در فضای خانه استفاد کنید.
۶- زمانی را در کنار هم به گوش دادن آهنگ های مورد علاقه خود بگذرانید و از آن لذت ببرید گاهی در قالب کودکی طبیعی و خوش حال با آهنگ های مورد علاقه خود و همسرتان بخوانید و برقصید.
۷- از کلمات مثبت و اشعار زیبا برای تزئین خانه ی خود به سلیقه خودتان استفاده کنید.
موارد گفته شده در ابعاد محیط خانه هر چند کوچک هستند اما تاثیرات عمیقی در بازی های قبل از آمیزش و ایجاد صمیمیت در زندگی می کنند.

سفره غذا

موضوع بسیار مهم این است که بعد از گذشت چند سال زندگی زوجین فراموش می کنند که در اوایل ارتباط خود چقدر تلاش و عشق داشته اند گاهی از بیرون غذایی سفارش دهید و بعد میز شام یا نهار را بچینید و موسیقی آرامبخشی را بگذارید و در حین غذا خوردن نگاه، صحبت و حرف های عاشقانه بزنید. اولین لقمه غذا را در دهان همسرتان بگذارید و غذاهای مورد علاقه اش را درست کنید و بگویید از اینکه او این غذا را دوست دارد و شما برای او درست کرده اید لذت می برید بعد از آن می توانید حتی بازی دونفره ای را ترتیب دهید و یا فیلم مناسبی که هر دو دوست دارید را نگاه کنید.

در ادامه ی مقالات بازی های قبل از آمیزش در دو مقاله ی رابطه جنسی لذت بخش و نکات مهم رابطه جنسی تحریک کننده به ادامه ی مباحث می پردازیمهمراه ما باشید در صفحه ی اصلی مرکز مشاوره هالی

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.