• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

بعد از نزدیکی چه باید کرد

بعد از نزدیکی چه باید کرد
haly-zendegy

یکی از سئوالات رایج زوجین از مشاوران سکس تراپ این است که بعد از نزدیکی چه باید کرد ؟ و لزوم بازیهای بعد از آمیزش چیست؟ می توان گفت باعث ایجاد آرامش روحی و تعلق خاطر در زوجین می شود و از نظر عاطفی نیز به پیوندی قلبی و عمیق برسند.
بعد از آمیزش مدتی زمان نیاز است تا اوضاع بدن به حالت عادی خودش بازگردد. در این زمان از طریق گفتگوی لذت انگیز و دادن آرامش ذهنی می توانید ارتباط جنسی خود را لذت بخش تر بکنید.
بازیهای پس از آمیزش می تواند یک خط پایان خوب محسوب شود  و شما را برای خوابیدن آماده کند در این زمان چون نیازجنسی برآورده شده است بدن آمادگی بیشتری برای دریافت روابط عاطفی پیدا میکند. در این مقاله به سوال بعد از نزدیکی چه باید کرد پاسخ خواهیم داد

ارگاسم پس از دخول

توجه داشته باشید انزال مرد خاتمه ی آمیزش نیست چون ممکن است زن به ارگاسم نرسیده باشد معمولا زنان با دخول به ارگاسم نمی رسند و نیازها از طریق تحریک کلیتوریس با ارگاسم برسند. برای به ارگاسم رساندن زن بعد از دخول راه های مختلفی وجود دارد که بعد از مدتی به شناختی نسبت به همسر خود می رسد .
۱- مرد می تواند از طریق کلیتوریس با دست زن را تحریک کند تا اوبه ارگاسم برسد
۲- و یا مرد می تواند از طریق تحریک دهانی کلیتوریس همسرش را به ارگاسم برساند.
۳- ویا مرد می تواند از طریق تحریک های دهانی یا دستی مجددا همسرش را برای دخول مهبلی آماده کند تا در دخول بعدی به ارگاسم برسد.

بعد از نزدیکی چه باید کرد

به چند نکته کلی می پردازیم که زوجین بعد از پایان آمیزش ممکن است به این کارها بپردازند
۱- تمیز کردن خود: کاندوم را از آلت خارج کنید و با یک پارچه تمیر خود و همسرتان را تمیز کنید
۲- شستوی اندام تناسلی در زن و مرد:
از طریق توالت رفتن و تمیز کردن اندام تناسلی می توانید از بروز عفئنت جلوگیری کنید و باکتری ها را هم پاک کنید.
۳- رفع تشنگی و گرسنگی  که به این دلیل است که رابطه جنسی فعالیتی انرژی بر است معمولا زوجین ممکن است غذایی سبک و ساده بخورند.
۴- حمام رفتن: حمام رفتن هم از اعمالی است که باعث می شود که باز هم همدیگر نوازش کنند و هم بدن خود را پاک کنند و بعد بخوابند.
۵. خوابیدن: درآغوش و روی بازوهای همسر خوابیدن یکی از بازیهای آمیزش است .خواب پس از آمیزش آرامشی دلنشین بهمراه دارد.نوازش و ماساژ اطراف ستون مهره ها و کمر بسیارمفید است از همسرتان بخواهید چشمانش را ببندد و در آرامش از ماساژلذت ببرند.

دستانتان را طوری روی کمر همسرتان حرکت دهید که انگار چیزی را روی کمر او پخش میکنید این عمل را تا ۲ و ۳ دقیق انجام دهید و بعد کم کم فشار دستانتان را بیشتر کنید و البته اطراف کمر را با فشار بیشتری نوازش کنید
۵- اطراف گردن و شانه های او را به آرامی با روغن مخصوص ماسا/ز نوازش دهید جاهایی که غضروف کمتری دارد را محک تر فشار دهید
۶- بعد ار آن بازوها و پاها را هم ماساژ دهید.
۷- اطراف زیر بقل و سینه های همسرتان را نوازش دهید بعد از آن به سمت گردن و سر همسرتان بروید و ماساژ دهید.
۸- با استفاده از حرکت های چرخشی مجدد با انگشتان خود کمر و سینه ها را نوازش دهید.
۹- می توانید از او بخواهید نفس آرامبخش بکشد تا در کمال آرامش بتواند از ماساژ شما لذت ببرد اگر ماساژ صورت نیز آشنایی دارد بعد می توانید در آخر ماساژ صورت را هم در برنامه های خود قرار دهید در آخر بگذارید همسرتاندر آرامش و بدون حرکت چند دیقه ای را دراز بکشد تا ذهنیت جنسی او هم تقویت شود
۱۰- اگر همسرتان تمایل داشت می توانید نوازش را به سمت اندامهای جنسی ببرید تا همسرتان را به ارگاسم برسانید برای مردان هم می توانید از مواد لیز کننده بر اندام جنسی او و انجام حرکات رفت و برگشتن او را به ارگاسم برسانید.

این سوال که  بعد از نزدیکی چه باید کرد مبحثی است که وقتی مشاور زوج درمان از زوجین می پرسد که بعد از نزدیکی چه باید کرد زوجین هیچ جوابی ندارند زیرا دخول را اتمام رابطه ی جنسی می دانند که همین امر باعث میشود نتوانند رابطه ی جنسی لذت بخش و صمیمی را تجربه کنند.

دوش گرفتن زوجین در حمام

حمام رفتن و دوش گرفتن یکی از راه های لذت بخش و خاص برای زوجین است یکی از مکان های پیشنهادی برای رسیدن به اوج لذت جنسی در مردان و زنان حمام است زیرا می توانید با یکدیگر شوخی کنید یا نوازشهای قبل از آمیزش را در حمام داشته باشید.

تحریک همزمان جنسی

تحریک همزمان بدین معناست که زوجین همزمان اندامهای جنسی یکدیگر را لمس و تحریک می کنند. در این زمان می توانید به یکدیگرنگاه کنید و باهمدیگر صحبت کنید تحریک همزمان برای زوجین که می خواهند با هم به ارگاسم برسند روشی مناسب است.

لذت جنسی در زوجین

تمام موارد گفته شده برای اوج لذت جنسی در مردان و زنان نیازمند خلاقیت و است. شما می توانید به مرور زمان به یک شناخن نسبی خوب نسبت به شریک زندگی خود برسید در زمان رابطه جنسی از همسرتان ازهیکل او، چشمان او، صورت و بقیه اعضای او تعریف و تمجید کنید اجازه دهید این احساس که برای شما بهترین است به او دست دهد به هیچ عنوان درهنگام رابطه جنسی از او ایراد نگیرید و او را تحقیر نکنید زیرا باعث می شوید لذت جنسی را تجربه نکند و از نظر روحی دلسرد می شود در این مقاله به نوازشهای نقاط حساس پرداختیم همراه ما باشید با مقالات دیگر در  زمینه ی بعد ار نزدیکی چه باید کرد را مثل ده نکته درباره رابطه جنسی  و  چگونه از رابطه جنسی لذت ببریم ما را در صفحه اصلی هالی دنبال کنید .

۳/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.