• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

کتاب ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی

کتاب 1000 تست و رفع اشکال تلفنی
haly-zendegy

همچنان که می دانید مهم ترین گام هر داوطلب در نیل به موفقیت،شناخت کامل و صحیح از روند آمادگی برای آزمون کنکور ارشد و دکتری بوده که یکی از مهم ترین ابزارهای مورد نیاز برای قبولی در این آزمون، شرکت در آزمون‌های آزمایشی است تا داوطلب بتواند با ارزیابی وضعیت علمی به فهم دقیقی از نقاط قوت و ضعف خود آشنایی با چگونگی پاسخ به سوالات، مدیریت زمان و … دست یابید.

از طرف دیگر با توجه به افزایش تعداد متقاضیان و همچنین کاهش ظرفیت پذیرش و ادغام آزمون دانشگاه آزاد و دانشگاه‌های دولتی در سالهای اخیر، آزمون‎های ارشد و دکتری روانشناسی ، از پیچیدگی‌های متعددی برخوردار است از جمله خارج شدن سوالات از الگوهای رایج طراحی، دشواری سطح سوالات، طراحی سوالات مفهومی و پراکندگی منابع و مواد آزمون، سبب گردید گروه علمی مرکز هالی با تکیه بر دانش و تجربه خود و آنالیز دقیق آزمون‌های کنکور روانشناسی گذشته کشور، جهت نیل به موفقیت داوطلبانی که شاید امکان دسترسی به خدمات آموزشی مرکز را ندارند، ۵ مرحله آزمون رایگان در قالب کتاب‌های ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی را به عنوان گام نهایی آمادگی کنکور روانشناسی به شیوه مرکز هالی برگزار نماید تا ضمن تمرین ، مشاوره حین آزمون به صورت تلفنی نیز انجام پذیرد. هدف از این طرح صرفاً ارائه خدمات علمی و توسعه آموزش و جهت برقراری عدالت آموزشی در سراسر کشور می‌باشد و در حقیقت پیش نیازی برای شروع ماراتن کنکور ارشد و دکتری روانشناسی می باشد.

ویژگی های کتاب

سوالات آزمون های مرکز هالی از لحاظ ماهیت و محتوا به روشی هوشمند و متمایز طراحی گردیده ، به گونه‌ای که با استفاده از ابزار تحلیل اختصاصی مرکز در کنار آموزش نکات مهم و اصلی در هر آزمون به داوطلب در رفع ضعف علمی و آموزشی خویش در مقایسه با سایر داوطلبان در سال های جاری و سال‌های گذشته کمک نماید.

این ویژگی منحصر به فرد در آزمون های مرکز هالی سبب گردیده تا متقاضیان در طول مدت آزمونها از وضعیت نسبی بهتری نسبت به سایرین برخوردار گردند و در نهایت نتیجه آزمون‌های مرکز با آزمون های اصلی کنکور حدوداً یکسان در یک سطح باشد.

همچنین در این آزمون ها که در قالب ۵ آزمون جامع کتاب ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی است داوطلبان می توانند علاوه بر بهره مندی از آنالیز و ارزیابی فرد به فرد پس از آزمون از اشکالات خود مطلع شده و با راهنمایی پشتیبانان و مشاورین زبده مرکز از طریق سامانه هوشمند با شمار تلفن های ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰ و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۰ تماس گرفته و از خود رفع اشکال نمایند.

ویژگی های کتاب

آخرین فرصت!

اظهار نظر افراد غیر متخصص و تبلیغات واهی مانند : قبولی تضمینی، آزمونهای سطح سنجی رایگان و … داوطلبان را از کسب موفقیت باز می دارد. همین امر ناپسند موجب گردید تا عده ای از افراد به جای تلاش مضاعف با پنداری واهی از کلاسی به کلاس دیگر، کپی جزوه و… متحیرانه در پی کسب موفقیت آنی باشند.

از طرفی داوطلبان روانشناسی جهت شرکت در آزمون کنکور با انبوهی از کتب و جزوات و منابع متعدد و زمان محدود رو به رو هستند و غالباً نمی دانند که برای قبولی چه باید بکنند؟!

داوطلبان شهرستانی هم بر اساس همان نیازهای کاذب ایجاد شده توسط برخی از مؤسسات کنکوری، رنج سفر را بر جان هموار نموده و راهی تهران می شوند تا شاید معجزه ای اتفاق بیافتد. دوری خانواده، هزینه رفت و آمد، هزینه اقامت سر سام آور تهران، تحمل سرما و گرما، نگرانی وعده غذایی روزانه، ترافیک ، حضور در کلاس با خستگی و استرس ….

نحوه مطالعه کتاب

کتاب ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی به صورت رایگان در اختیار شماست، پس برای کسب موفقیت ۱۰ گام مرحله به مرحله از طریق سامانه هوشمند رفع اشکال تلفنی شبانه روزی با همراهی مدرسان و مشاوران برتر مرکز هالی در کنارتان هستیم.

گام اول : بسته های جزوات طلایی هالی را در کنار کتاب ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی و بر اساس مواد امتحانی دروس مورد نظر را پیش از تست زنی مرور کنید.

گام دوم : از آزمون جامع اول شروع کنید و سوالها را یک به یک و با آرامش بخوانید، گزینه صحیح را حدس زده و در برگه ای در کنارتان یادداشت کنید.

گام سوم :‌ به جدول کلیدها نگاه کنید و پاسخ صحیح را با جواب خودتان مقایسه کرده پاسخ صحیح را در دفترچه علامت بزنید.

گام چهارم : پاسخ تشریحی را حتماً مطالعه کنید.

گام پنجم : منابع اصلی آزمون هر درس را که در بالای صفحه معرفی شده تهیه نموده و پاسخ تشریحی سوالات را بیابید و مجدداً مطالعه کنید.

گام ششم : اگر کلید یا پاسخ تشریحی را نیافتید برای رفع اشکال از خودتان با سامانه هوشمند رفع اشکال تلفنی تماس گرفته (تماس بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰ و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۰) و پاسخ صحیح را یاداشت کنید.

گام هفتم: حتما با مشاورین و رتبه های برتر از طریق سامانه هوشمند تماس گرفته و منبع دقیق هر سوال را (با تمامی جزئیات، نام کتاب، فصل، صفحه، پاراگراف) جویا شوید.

گام هشتم : اگر پاسخ برایتان مبهم بود پس از ارتباط با سامانه هوشمند رفع اشکال تلفنی، از مشاورین خبره که از رتبه های برتر کنکور می‌باشند به صورت کامل درسنامه را جویا شوید تا همانند حضور در کلاس خصوصی، مفاهیم و نکات کنکوری را بیاموزید.

گام نهم : مجدداً بسته جزوات طلایی را مطالعه و چنانچه نکاتی از درس را متوجه نمی‌شوید و یا در یادگیری بعضی مفاهیم دچار مشکل هستید حتی چند روز یا چند ساعت،…. مانده به آزمون ارشد و یا دکتری مشکل را مطرح و پاسخ مناسب را از سامانه هوشمند رفع اشکال تلفنی دریافت کنید.

گام دهم و آخر : دو آزمون جامع دیگر را پس از ثبت نام در www.halyzendegy.com در قسمت تماس با ما و پرداخت هزینه (همانند ثبت نام کتاب ۱۰۰۰ تست طلایی و رفع اشکال تلفنی) دریافت کرده و خود را برای آخرین بار ارزیابی کنید. اگر همچنان در برخی نکات درسی مشکل دارید ، مشاورین سامانه هوشمند تلفنی مرکز هالی از ساعت ۸ صبح الی ۱۱ شب در خدمت شما خواهند بود.

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.