• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال

روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال
haly-zendegy

در مقاله قبل روش های کنترل انزال در مردان به روش های سنتی و کاملا غلط که عوارض هم داشتند را برای شما عزیزان شرح دادیم حال قصد داریم در این مقاله به روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال بپردازیم . مواردی که در مقاله قبلی گفته شد شامل

۱استفاده از حنا

۲- استفاده از آب سرد

۳- استفاده از مواد مخدر

۴- فکر کردن به چیزهای دیگر به هنگام رابطه جنسی

۵- استفاده از داروهای بی حس کننده

۶- فشار دادن سر آلت در آمیزش

۷- خود ارضایی قبل از شروع آمیزش

اما تمام این موارد دارای معایبی است که باعث می شود مردان از این روش ها استفاده نکنند اما راه های درمان زود انزالی مسئله ای است که  امروزه بسیاری از جوانان درگیر ان هستند

روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال

انزال در مردان تحت کنترل ماهیچه هایی است که تحت عنوان ماهیچه های pc می باشد حال به نقش این ماهیچه ها می پردازیم:
۱- بر مدت زمان رسیدن به انزال تاثیر می گذارد
۲- بر لذت دریافتی از ارگاسم به رسیدن به انزال تاثیر می گذارد
۳- در شدت و قدرت انزال تاثیر گذار است
۴- بر میزان و توانایی نعوظ آلت تناسلی تاثیر می گذارد.

با توجه به مواردی که ذکر شد پس هر چه ماهیچه های pc از قدرت بیشتری برخوردار باشد مدت انزال در مردان طولانی تر، شدت و قدرت آن و نعوظ قوی ترو شدید تر خواهد بود.حال در روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال با تقویت ما هیچه های pc می توانید بدون نیاز به دارو یا ماده ای با چند دقیقه تمرین روزانه زود انزالی را حل کنید.

مزیت های روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال

۱- اصل مشکل حل می شود نه اینکه بصورت موقت مشکل را پنهان کند.
۲- بلند مدت است.
۳- نیاز به دارو یا ماده ی دیگری نیست بلکه فقط چند دقیقه تمرین روزانه کفایت می کند.
۴-علاوه بر کنترل انزال در افزایش قدرت آلت و شدت انزال هم تاثیر گذر است.
۵- نیازمند کاهش لذت در طول آمیزش و یا قطع کردن آمیزش نیست.

شناخت ماهیچه های pc

می توان گفت ماهیچه هایpc مجموعه ای از ماهیچه های لگنچه می باشد که پایه و اساس سلامت جنسی محسوب می شود. این ماهیچه ها از محل استخوان عمومی در قسمت جلوی بدن شروع می شود و تا قسمت پشت ادامه پیدا می کند این ماهیچه ها در پشت بیضه ها و جلوی مخرج (بین مخرج و بیضه ها به صورت یک مجرا)نزدیک به غده ی پروستات است.

راه های پیدا کردن ماهیچه های pc

۱- در هنگام ادرار کردن با دست روی ماهیچه pc فشار وارد کنید این کار جریان ادرار را قطع می کند. چون ماهیچه ای که برای قطع ادرار استفاده می شود ماهیچه pc است.
۲- حرکت دادن آلت / قسمت های مختلف ماهیچه ی pc را فشار دهید تا به جایی برسید که زمانی به هنگام فشار دادن آلت نعوظ یافته شما حرکت کند و بالا و پایین برود این قسمت همان ماهیچه pc است./
سه سطح روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده های انزال/به سطح ابتدایی، میانی و پیشرفته طراحی شده است که هر سطح حداقل یک ماه طول می کشد اما با یاد گیری و انجام به مرور انزال زود رس خود را حل می کنید.

تمرین های pc بر سطح ابتدایی

۱- قطع جریان ادرار/ زمانی که به توالت می روید و می خواهید ادرار کنید با نگه داشتن ماهیچه pc جریان ادرار خود را قطع کنید و تا آنجایی که می توانید آن را نگه دارید و سپس آ ن را رها کنید تا ادرار خارج شود. در هر دفعه توالت رفتن ۶ مرتبه این روش را انجام دهید.

۲- فشارهای سریع برpc / به مدت ۱۰ ثانیه ماهیچه های pc را تند تند فشار دهید و رها کنید . بعد از آن ۱۰ ثانیه استراحت کنید. این کار را ۳ مرتبه انجام دهید تمرینی که گفته شد باید ۳دور انجام بگیرد یعنی ۳ مرتبه فشار و بعد از آن استراحت و هر بار که تمرین میکنید باید شامل ۳ دور باشد. در طول روز این کار را ۳ وعده انجام دهید. توجه داشته باشید در هر تمرین می توانید قدرت و تعداد را افزایش دهید.
۳- حرکت دادن آلت / زمانی که نشسته یا ایستاده اید سعی کنید با فشار آوردن به ماهیچه pc آلت خود را حرکت دهید. در هر بار فشار تا آ نجا که می توانید ماهیچه pc را در حالت فشار نگه دارید و بعد آن را رها کنید.

بعد از انجام تمرینات سطح ابتدایی می توانید تمرین های سطح میانی را انجام دهید مثل فشار طولانی برpc / تا ۵ بشمارید و در طول این ۵ شماره ماهیچه pc را رها کنید. حداقل روزی ۱۰ دور این تمرین را انجام دهید و به مرور می توانید بیشترش هم بکنید .

تا به اینجا سعی کردیم چند روش تقویت ماهیچه های کنترل کننده انزال را برای شما عزیزان شرح دهیم. در مقالات بعدی به تمرینات سطح پیشرفته و میانی می پردازیم. همراه ما باشید در صفحه اصلی هالی

۴/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.