• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

خواسته های اصلی زنان از رابطه جنسی

خواسته جنسی زنان
haly-zendegy

برخی از اوقات خواسته جنسی زنان این است که می خواهند از نزدیکی جنسی لذت ببرند اما نمی خواهند به ارگاسم بدنی برسند. در این زمان شما ممکن است فکر کنید زن شما نمی خواهد رابطه جنسی داشته باشد.

مشاوره مشکلات جنسی بیان می کند زنان در فرآیند سکس و از نظر جنسی مانند “ماه” می مانند. ماه یک زمان کامل است (شب چهاردهم) و یک زمان هم نیمه است. زنان هم در چرخه جنسی همین طور هستند، یک بار خیلی روشن، یک بار هم تاریک تر. روش خاصی برای این که بفهمید زن شما الان وضعیت اش چطور است، وجود ندارد.

بعضی از وقت ها زن نمی خواهد به ارگاسم برسد، اما مجبور است یه طوری خود را نشان دهد که به ارگاسم رسیده است. خواسته جنسی زنان داشتن حس ارگاسم است و نباید تحت فشار باشند و نباید تظاهر به ارگاسم کنند.

زمانی برای یک زن سکس لذت بخش خواهد بود که، مرد در ارضاء کردن او موفق بوده باشد. بعضی از اوقات خواسته جنسی زنان فقط نوازش و آغوش می خواهند، ارگاسم بدنی نمی خواهند. مردان بدانند این مورد نباید با مشکلات جنسی اشتباه گرفته شود.

بعضی از وقت ها زنان هم نمی دانند که ارگاسم نیاز دارند یا خیر. ممکن است ابتدا فکر کنند که بدنشان ارگاسم می خواهد اما بعد از چند دقیقه متوجه می شوند که نیاز به ارگاسم ندارند. نداشتن ارگاسم و نرسیدن ارگاسم زن صرفا به معنای مشکلات جنسی مرد یا ضعف مرد نیست.

“زنان اکثرا از پیش قدمی و پاپیش گذاشتن مردان در سکس لذت می برند”

اوج خواسته جنسی زنان

اوج شکوفایی و اوج جنسی زنان حدود ۳۵ سالگی تا ۳۸ سالگی است. مواردی وجود دارد که یک مرد در زمان نوجوانی از مادرش شنیده است که نمی خواهد به سمت دخترها کشیده شود و رابطه جنسی داشته باشد (البته منظور مادر ممکن است جلوگیری از بی بند و باری جنسی باشد) این بینش ممکن است مرد را به این فکر بندازد که نمی تواند با زن خود رابطه جنسی داشته باشد و نگران مشکلات جنسی است .

زمانی وجود دارد که زن حوصله سکس ندارد، اما مرد این فکر را می کند که او “نمی خواهد” سکس کنیم !! اگر از زن خود بپرسید که مایل به سکس هست یا نه، جواب او نیاز به فکر کردن و صحبت کردن دارد. اما برای شما مردها پاسخ به این سوال مشخص است: «آره می خواهم / نه نمی خواهم.» زنان جوابشان قطعی نیست.

اول نیاز دارد که درمورد جنبه های مختلف صحبت کند و بعد اعلام کند سکس داشته باشیم یا خیر. زن ممکن است از کلمه سکس یا رابطه جنسی استفاده نکند در حالی که او سکس می خواهد. مردها خیلی راحت کلمه سکس را می گویند اما در مورد زنان این طور نیست. بنابراین اگر زن شما از کلمه “سکس” استفاده نمی کند، خیال نکنید که او سکس نمی خواهد.

اگر فکر می کنید زن شما از کلمه سکس تأثیر منفی می گیرد و بار منفی برای او دارد، بهتر است به جای کلمه “سکس” یک اسم رمزی بگذارید. مثلاً بگویید: «خانم برویم دکتر بازی؟» یا مثلاً بگویید: «سوارکاری». این موضوع برای حل مشکلات جنسی در زناشویی خیلی کمک می کند .

رسانه های امروزی می توانند مشکلات جنسی را تحت تاثیر قرار بدهند. رسانه ها احتمالا بیشتر با هدف سود مالی و اهداف خود، از زنان زیبا و وسوسه انگیز استفاده می کنند. این باعث می شود شما وارد یک دنیای خیالی شوید. شما در تبلیغات زنانی را می بینید که جملات قشنگ به زبان می آورند، مثلاً می گویند: «تو را خیلی دوست دارم، بیا و من را بدست آور، من مال تو هستم، …» اما متأسفانه در واقعیت این طور نیست.

اینجاست که تفاوت دنیای خیالی رسانه و دنیای واقعی شروع می شود. تأثیر رسانه ممکن است باعث شود ، شما کم کم نسبت به خانم خود احساس دلزدگی و طرد و انزوا کنید. البته برداشت و فهم از برنامه های رسانه کاملا شخصی و بستگی به ویژگی شخصیتی فرد دارد.

تمیز کردن آشپزخانه و کمک دادن خانم در یک کار منزل می تواند تمایل جنسی و سکسی در زن را بیدار کند. اگر زن احساس کند و بداند که شوهرش در سکس تبحر دارد و او را حمایت می کند، همیشه تمایل جنسی اش تازه و سالم می ماند.

تاثیر لباس در خواسته جنسی زنان

نحوه پوشیدن لباس زنان می تواند نشانه خواسته جنسی زنان باشد که تمایل جنسی خود را نشان می دهد. عموما پوشیدن لباس بدن نمای ظریف مخصوصا مشکی نشانه خواستن سکس و رابطه جنسی است. ساتن ظریف به رنگ سفید می تواند نشانه خواستن رابطه جنسی آهسته باشد.

معمولا وقتی زنان سوتین یا لباس زیر مشکی می پوشند، بیشتر خواهان حرکات صمیمی مانند رقصیدن است. لباس زیر به رنگ صورتی معمولاً نشانه خواستن یک رابطه جنسی گرم و شهوانی است. این نکته فراموش نشود که نوع لباس و رنگ لباس که در متن بالا گفته شد، در مورد همه زنان درست نیست. ممکن است سلیقه لباس پوشیدن و انتخاب رنگ برای زنان متفاوت باشد.

اگر زنی خیلی نا محسوس و با احتیاط لباس خود را عوض می کند، معمولاً برای سکس سرحال به نظر نمی رسد.اگر حوصله سکس کردن ندارید، بهتر است که مستقیم نگویید که زن طرد شود. مثلا بگویید: «من خیلی دوست دارم که برم داخل رخت خواب اما امشب یکم خسته ام.»

مشاوره زناشویی توصیه می کند اگر زن شما حوصله سکس ندارد، این سوال ها را از آنها نپرسید !!!

• مشکلت چیه؟

• دیگه نمی خوای با هم سکس کنیم؟

• تو من رو دوست داری؟

• فکر می کنی من مشکل آلت دارم؟

اگر مدتی است که رابطه جنسی خاموش شده است، برای تجدید و روشن کردن آن، زنان بیشتر نیاز دارند که محیطشان عوض شود. مسافرت نزدیک، ماندن یک یا دو شب در هتل نزدیک خانه، تغییر اتاق خواب می تواند کمک زیادی کند.

خواسته جنسی زنان این است که بتوانند به راحتی و آزادانه به عدم تمایل خود به سکس “نه” بگویند، زمانی هم که بخواهند “بله” بگویند دچار مشکل می شوند. طوری رفتار کنید که زن آزادانه به تمایل خود برای سکس به شما جواب دهد.

مشاوره مشکلات جنسی تاکید دارد زنان بعد از ارگاسم و لذت جنسی، بازهم هورمون جنسی آنان توانایی تحریک دارد. اما مردان بعد از ارضاء شدن، سریع قدرت جنسی آنان کاهش می یابد. بهترین روش این است که اول اجازه دهید زن خود آزادانه و بدون فشار به ارگاسم برسد و بعد شما به ارگاسم و ارضاء برسید. بعضی از زمان ها، ارضاء و ارگاسم هم زمان باعث کاهش رضایت جنسی می شود.

اگر ابتدا زن خود را به ارگاسم و ارضاء برسانید، می توانید کنترل بیشتر داشته باشید و آرامش بیشتری را به زن خود دهید. زمانی که زن به ارگاسم نرسیده، مثل این می ماند که در حال پیمودن و رفتن به بالای کوه می باشد. اما زمانی که به ارگاسم می رسد انگار به نوک قله و در بالاترین نقطه دنیا ایستاده است.

زمانی زن از هیجان شما لذت می برد که ابتدا خودش به ارگاسم برسد. اول لقمه را در دهان زن خود گذارید، وقتی هضم شد می توانید لقمه خودتان را بردارید.

اگر اول زن شما یا عشق شما ارضاء شود، دیگر مهم نیست که ارگاسم شما چقدر طول بکشد. شما دیگر بدون فشار و استرس به ارگاسم نزدیک می شوید.

بهترین روش ارضاء کننده برای زن این روش است، آقایان توجه کنید این خیلی مهم است، اگر می خواهید یک سکس عالی داشته باشید، این کار را انجام دهید: اول زن را ۲ الی ۳ بار به ارگاسم نزدیک کنید و عقب بکشید، به ارگاسم نزدیک کنید و باز عقب نشینی کنید، بعد از چند بار، به ارگاسم و ارضاء برسانید. این گاز و ترمز بسیار نتیجه مثبت خواهد داشت.

سکس با همسر خود در خارج از خانه یا در مسافرت های نزدیک و دور پیشنهاد می شود. مثل این می ماند که شما همیشه غذای خانه می خورید، یک شب هم غذای بیرون را تجربه کنید. این می تواند در رابطه جنسی شما تنوع ایجاد کند.

آقایان نکته مهم این است که خواسته جنسی زنان ، خلاقیت در سکس است. نمی خواهند همیشه از یک روش سکس وارد شوید و یا همیشه یک جور سکس کنید. زنان تنوع در سکس را دوست دارند.

با زن خود چنان سکس کنید که به زیبایی اش و اندام هایش افتخار کند. مرد در سکس باید مثل آهنگ سازی باشد که هر دفعه یک موسیقی جدید ترکیب می کند و می نوازد.

زنان به دنبال اعتماد و اطمینان هستند و همین باعث می شود زن تحریک شود. در تک همسری اعتماد و اطمینان وجود دارد و اگر این اعتماد و رابطه حفظ شود، سکس بهتری صورت می گیرد.

رابطه جنسی مثل جزر و مد است، بالا و پایین دارد. یک روز آسمان سکس ابری است و یک روز آفتابی. به هر حال آسمان همیشه هست. رابطه جنسی همیشه بی نقص و عیب نیست، برخی اوقات اشکال و نقص دارد.
سعی کنید احساس شهوت و احساس عشق خود را کنترل کنید، چون زن احساس آزادی عمل بیشتر و راحتی بیشتر می کند و لذت بیشتری می برد.

اگر در میانه و وسط سکس به خاطر زن خود سرعت سکس را کم کنید و یک استراحت به زن خود دهید، لذت زن چند برابر می شود.

۴.۴/۵ ( ۷ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.