• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

خواسته های اصلی مردان از رابطه جنسی

خواسته جنسی مردان
haly-zendegy

خواسته جنسی مردان از یک رابطه جنسی چیست؟ مردها در مقایسه با زنان برای رابطه جنسی بیشتر پیشقدم می شوند. مرد ها دوست دارند بدانند که چطور خواسته جنسی خود را برای همسر مطرح کنند تا عکس العمل بدی از طرف خانم نبینند. مشاوره خانواده راهنمای خوبی برای بیان خواسته جنسی از همسر بدون سرزنش شدن و یا تحقیر شدن است.

مرد زمانی به رابطه اش متعهد هست که سکس عالی داشته باشد. هورمون های جنسی در بدن مردان طوری است که سریع فعال می شوند و پس از رابطه جنسی و ارضا شدن سریع از بین می روند. خواسته جنسی مردان به گونه ای است موقع تحریک مرد به شدت تمایل دارد سکس کند.

مشاوره مشکلات جنسی تاکید دارد مرد اول تحریک می شود و بعد عاشق زن خود می شود. ابتدا رابطه جنسی می خواهد تا به عشق برسد.

یک تفاوت مهم در خواسته مردان این است که ارضای عاطفی مردها در طول سکس اتفاق می افتد اما در خانم ها پیش از رابطه جنسی.

برنامه درمانی مشاوره خانواده برای آگاهی بیشتر زنان در ارتباط با مسایل و مشکلات جنسی توصیه هایی به آنان می کند. مرد برای اینکه بتواند احساسات خود را زنده کند، باید سکس کند. برای یک مرد فهمیدن این که چه چیزهایی باعث رضایت و خوشحالی زن او در رختخواب می شود، سخت و مشکل است. اشتباه اکثر مردها اینجاست که تصور دارند اتفاقی که در رابطه جنسی باعث ارضا آنها می شود در همسرشان هم همان اتفاق می افتد تا ارضا شود.

مشاوره روانشناسی قویا تاکید دارد زمانی که مرد تحریک و میل جنسی پیدا می کند هدف او فرار از فشار جنسی و ارضا شدن است.

زنان فراموش نکنند ، احساس شهوت داشتن بخشی از وجود ذاتی مرد است. مردان قبل از سکس جذب بدن زن ها می شوند و این جزء ویژگی ذاتی آن ها است. بیشتر مردان از عواطف و احساس خود (که خانم ها به آن بسیار اهمیت می دهند) در سکس دور می شوند. خواسته جنسی مردان به انداره زنان پیچیده نیست کافی است که آلت جنسی تحریک شود، همه جای آن نیز تحریک می شود.

رفتار زنان در مقابل خواسته جنسی مردان

خانم ها فراموش نکنید که اگررابطه جنسی عالی برای مرد اتفاق نیفتد، ممکن است کم کم حس تنفر به شما پیدا کند. اگر به خواسته جنسی مردان به درستی جواب دهید و ارضاء شوند ، بالاترین عشق را به شما خواهد داشت.

اگر به مرد خود نحوه سکس کردن مرد را بگویید و اگر چیزهایی که در سکس را دوست ندارید را بگویید، مرد فکر می کند که در سکس کردن خوب نیست و همیشه نمی تواند سکس کند.
خیلی از مردها دوست دارند درباره سکس با زنشان حرف بزنند، اما روش صحبت کردن را نمی دانند. سعس کنید در این مورد گذشت داشته باشید.

زمانی که با مرد خود درمورد سکس صحبت می کنید ،اگر چیزهایی را که شما دوست دارید و مرد شما درباره آن صحبت می کند ، شما آنها را تأیید کنید. برای اینکه مرد شما از نیازها و خواسته های شما بداند، یک گفت و گوی ساده با آن داشته باشید تا به راحتی از خواسته جنسی مردان آگاه شوید.

مشاوره مشکلات جنسی در این مرحله هم شما را تنها نگذاشته وشما می توانید باصحبت در مورد همسر خود از علایق او و راهکارهایی که رابطه جنسی شمارا تقویت می کند استفاده کنید.

مشاوره مهارتهای زندگی مرکز هالی زندگی نکات جدیدی را پیرامون مشکلات جنسی و روابط جنسی و میل جنسی مردان آموزش می دهد که با به کار گیری آنها در صمیمیت بیشتر زن و شوهر ها موثر است.

مرد اگر بفهمد که در سکس، زن او چه چیزهایی را دوست دارد، آرامش بیشتری دارد. اگر بخواهید که درمورد سکس صحبت کنید، بهترین زمان بعد از رابطه جنسی یا زمانی که میل سکس ندارید، است.مرد ها به شدت تمایل به شنیدن نظر زن خود درمورد شهوتش و لذتش دارند.

اگر در حال سکس ساکت هستید اما لذت می برید، این لذت را به مرد بگویید چون مردها فکر می کنند عدم صدای شما به معنای عدم لذت است.
مشاوره تلفنی زناشویی توضیه می کند این جملات زیر را به کار نبرید ! این ها عشق مرد را خاموش می کند:

نه بابا اونجا نه !

من درد دارم ! نکن این کار رو !

تو اصلا بلد نیستی !

تو همیشه تو رابطه جنسی مشکل داری و نمی فهمی !!!

اکثر مردان اگر به یک زن جذاب علاقه مند شوند و تحریک شوند، به بدن او خیره می شوند. این ویژگی در ذات مردان است. پس باید در طول زندگی به خواسته جنسی مردان توجه داشته باشید تا به نحوی از کشیده شدن همسر خود به روابط فرارناشویی و شاید خیانت جلوگیری کنید. مشاوره تنظیم خانواده به شما این امکان را میدهد تا با دانستن مطالب جدید مشکلات جنسی بتوانید از زندگی زناشویی خود لذت ببرید.

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.