• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مردان را چگونه تحریک کنیم

روش های تحریک مردان
haly-zendegy

روش های تحریک مردان از مهمترین عوامل داشتن رابطه جنسی لذت بخش است. مهمترین عامل در تداوم رابطه پس از ازدواج ، رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. عدم آگاهی از اهمیت روش های تحریک مردان و نقش مهم آن در آمیزش جنسی ، موضوعی است که برخی از زنان در زندگی به آن توجهی ندارند. یکی از هدف های زندگی زناشویی که در کنار عوامل دیگر به تداوم رابطه زناشویی کمک کند آگاهی به روش های تحریک و استفاده از آن در آمیزش است.

رفتارهای زنانه، یکی از روش های تحریک مردان

تحریک یا اصطلاحا ” برانگیختگی” مردان و آمادگی برای رابطه نیازمند دلربا بودن و روش های تحریک آن توسط زنان است. ظاهری زنانه داشتن یکی از مقدمات برای تحریک مردان است. ذات خلقت مردان به گونه ای است که با دیدن رفتارهای زنانه خانم ها ، نه تنها میل جنسی آنها بلکه عشق و محبتشان به مرور زمان بیشتر می شود. آرزوی زنانی که زندگی را دوست دارند و به آن تعهد دادند ، این است که شوهر خود را سر تا پا پر از هیجان و لذت کنند و برای او یک زن جذاب باشند. روش های تحریک مردان مسیری را فراهم می آورد که این هیجان را بتوانید ایجاد کنید. بنابراین فراموش نکنید تحریک مرد و بالا بردن میل جنسی او ، زنانگی شما را می طلبد.

برای تحریک جنسی مرد خود ، نباید ویژگی های مردانه مانند پرخاشگری و قدرت طلبی را از خود نشان دهید. شما با رفتارهای زنانه خود می توانید احساس مردانگی شوهر را افزایش دهید. شما در وهله اول باید همیشه به ظاهر خود و آراستگی خود توجه داشته باشید. آراستگی ظاهری یکی از ویژگی های زنانه بودن است. تحریک جنسی مردان زودتر و آسانتر از زنان اتفاق می افتد. برخی مردان شاید دیرتر تحریک شوند اما شما به عنوان یک زن باید بپذیرید که ویژگی ارگانیک مردان به گونه ای است که زود تحریک می شوند و ریشه برخی از مشکلات جنسی آنها، از جمله زود انزالی، ریشه در همین موضوع دارد.

نقاط حساس بدن مردان

بیشتر مردها به گردن خود حساس هستند و گزینه خوبی برای تحریک آنها است. بوسه بر گردن همزمان با صدای آه و ناله شما باعث افزایش هیجان مرد و تحریک بهتر او می شود. همزمان با بوسه می توانید با زبان خود برای لمسِ گردن مرد استفاده کنید. یکی از روش های تحریک مردان ، مالش بیضه مردان است. در کنار بیضه می توانید کشاله ران را به آرامی لمس کنید. می توانید با استفاده از پاها و ران های خود این نواحی را لمس کنید.

اگر تمایل داشته باشید از تجربیات مشاوره تلفنی مشکلات جنسی بشنوید ، اطلاعات شما در مورد زنده کردن روابط جنسی افزایش می یابد. تصور نکنید تحریک مرد وظیفه خودش است که تحریک شود. اگر می خواهید رضایت جنسی داشته باشید شما هم برای تحریک کردن باید کمک بدهید. تحریک کردن کاری سختی نیست اما یک نکته را فراموش نکنید، مردان در تحریک جنسی کاملا با هم متفاوت هستند. در آمیزش جنسی مشخص می شود که مرد شما چطور تحریک می شود و زمان تحریک چقدر طول می کشد.

خاطره یکی از درمانگران جنسی را بشنوید. زن و شوهر برای درمان مشکلات جنسی مراجعه کرده بودند. زمانی که آمیزش جنسی داشتند روش تحریک آنها با هم متفاوت بود . زن برای تحریک مردش مجبور بود از کلمات زننده و زشت استفاده کند و با فحاشی با مردش عشق بازی کند و مرد چنان لذت می برد که برخی اوقات تا حد ارگاسم می رسید. اما نه اینکه زنان معمولا حرف بی ادبی تو کتشان نمی رود، از شوهرش می خواست پشت کمرش را ماساژ دهد. مشکلات جنسی این دو زمانی حل شد که این زن و شوهر یاد گرفتند با یک روش ترکیبی همدیگر را تحریک کنند. بعد از آن، برنامه این دو زوج این بود که قبل از تخت خواب شوهر وظیفه ماساژ دادن را برعهده داشت و سپس در اتاق خواب گفتن کلمات زشت وظیفه همسر بود.

اندام جنسی و صحبت کردن

ارضای مرد با تحریک اندام جنسی او شروع می شود، تحریک کردن مرد مقدمه رابطه جنسی لذت بخش است. شما خانمی هستید که دوست دارید جذاب باشید و همه مرد ها هم به دنبال همین مقوله هستند. پس بهتر است در مورد چیزهایی که مردتان را تحریک می کند حرف بزنید. با این کار می توانید بفهمید چه مواردی باعث می شود آمیزش جنسی خوبی داشته باشید.

زنان دوست دارند که بفهمند چطور از نظر جنسی مردان را سر حال کنند. بیش از ۵۰ درصد زنان نمی توانند تمایل جنسی مردان را حدس بزنند اولین گام این است که شما باید بدانید چه چیزهایی همسرتان را تحریک می کند . برای این هدف بهتر است از همسرتان بپرسید اندام هایی که او دوست دارد شما ببوسید را به شما بگوید. نوع لباس و پوششی که باعث می شود شما جذاب تر شوید را از او سوال کنید. مردان زمانی برای آمیزش جنسی سرحال می شوند که زنشان را در وضعیتی که تحریک می شوند مشاهده کنند. شما می توانید این وضعیت را از شوهرتان سوال کنید. اما فراموش نکنید ظرفیت تخیل جنسی و ظرفیت لذت مردها به اندازه سلول های مغز آنها بزرگ است.

اندام حساس

علاوه بر نوک آلت تناسلی مرد، کل سطوح آن را لمس کنید. در داشتن تماس زبانی با آلت به موارد بهداشتی حتما توجه کنید. چرخاندن دست به دور آلت می تواند به اندازه زبان لذت بخش باشد.

از دیگر روش های تحریک مردان استفاده از نوک سینه آنهاست. بر خلاف تصور برخی زنان ، نوک سینه مردان بسیار حساس و تحریک پذیر است. ممکن است همسر شما با فشار نوک سینه مخالف باشد و احساس درد کند. بهتر است در مورد این کار از همسر سوال کنید. قبل از صحبت کردن با همسر حتما مقدمه ای داشته باشید. می توانید خواسته خود را به شوهر بگویید و سپس با حرف های جنسی بزنید. سعی کنید در رابطه جنسی بی مهابا صحبت نکنید. فرصت کافی به خودتان دهید تا در مورد خواسته های خود فکر کنید. بیشتر مردان ناخود آگاه نمی دانند که چگونه باید به زن خود لذت دهند. بدانید که او خود به خود نمی داند که چطور باید به شما لذت بدهد. شما می توانید به همسر بگویید که با چه روش هایی بهتر تحریک می شوید. راه و رسم معاشقه با همسر موضوعی است که بسیاری ممکن است به آن بی توجه باشند. البته برخی مردان با گذشت دوران پس از ازدواج کم کم میل خود برای معاشق و تحریک را ازدست می دهند.

منتظر بوسه شوهر نباشید . هنر بوسیدن نشانه جذابیت و قدرت جنسی شماست. از روش های تحریک مردان این است که با دهان خوشبو و لباسی آراسته و متنوع در هر رابطه استفاده کنید و قبل از آمیزش از بین بردن موهای زائد و دوش گرفتن را انجام دهید. قبل از تحریک مرد خود جو آرام محیط خانواده مهم است. پخش موزیک و خوشبو کردن محیط می تواند در تحریک مردان موثر باشد. وقتی که آراستگی و مقدمات شما انجام شد می توانید،‌ از همسر خود بخواهید دوش بگیرد تا احساس آرامش کند و سپس روی تخت بخوابد. اگر قصد انجام رابطه کف زمین را دارید حتما از فرش یا تشک نرم استفاده کنید و چند بالش زیر پاها و سر خودتان قرار دهید.

رمز موفقیت شما در رابطه جنسی انجام پیش زمینه ها برای تحریک شوهر است. یکی از پیش زمینه و مقدمات آن این است که احساس مرد به زن مثبت باشد. زمانی که باور شوهر نسبت به همسرش خوب باشد ، تقریبا می توانید هر عملی که بخواهید انجام دهید. روش های تحریک مردان با صحبت کردن زمانی میسر خواهد بود که علاوه بر داشتن احساس خوب نسبت به شما ، از آمادگی کافی هم برخوردار باشند. نباید توقع داشت که تمام هفته توانایی این را داشته باشید که شوهر و مرد خود را تحریک کنید. اجازه دهید توانایی و میل جنسی مردان به اندازه ی کافی استراحت داشته باشد.

۴/۵ ( ۱۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.