• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

شخصیت مردان و رابطه جنسی

شخصیت مردان و رابطه جنسی
haly-zendegy

شما زنان به عنوان همسر ، شخصیت مردان و رابطه جنسی را چگونه ارزیابی می کنید؟

ممکن است ﺭﻓﺘﺎﺭﻫﺎﯾﯽ از مرد خود در روابط روزانه و زندگی عادی زناشویی او ببینید و برای شما ﺧﻮشایند باشد اما در رابطه جنسی ممکن است رفتار هایی متفاوت از رفتارهای عادی و روزانه مشاهده کنید که ﺣﺘﯽ ﺷﻤﺎ ﺗﺼﻮﺭش را هم نمی کردید. هر انسانی با توجه به موقعیت اجتماعی مانند: شغل ، تحصیلات و… و تیپ شخصیت خود در نقطه ای از منزلت اجتماعی مانند ، مادر بودن ، پدر بودن ، وکیل بودن ، استاد دانشگاه بودن ، کارمند بودن و غیره قرار دارد که می بایست در آن موقعیت نقش اجتماعی را ایفا کند.

شخصیت مردان و رابطه جنسی

انسان ها بنابر سلیقه شخصی و به روشی که برگزیده اند در نهاد خانواده و جامعه نقش های متعددی به نمایش می گذارند. به عنوان مثال نقش استاد دانشگاه که در چارچوب و رفتاری مشخص، با دانشجویان و همکاران دانشگاهی تعریف می شوند و وظایف استادی خود را انجام می دهد. آیا باید از یک استاد دانشگاه انتظار داشت همانطور که در محیط دانشگاه نقش اجتماعی خود را ایفا می کند به همان شکل در حین انجام ورزش مفرحی در پارک و با شرت ورزشی همان رفتار استادی را از او شاهد باشیم؟ و یا واکنش های سمپاتیک و پاراسمپاتیک وی در هنگام دیدین خزنده خطرناک مانند مار ،همان باشد که دانشجویی در حال پرسیدن سوال از وی است؟ مسلما این طور نخواهد بود.

فرض کنید نقش استاد در رختخواب و حین آمیزش جنسی چگونه خواهد بود؟

اگر تصور ما این است که با کت و شلوار و کراوات و آداب جنتلمنانه به دنبال ارگاسم باشد، مسلما یک خیالپردازی خنده دار است. مطمئنا نقد و بررسی رفتار های روزانه همسر در هر شغل و منزلت اجتماعی که باشد با رفتار های جنسی او متفاوت است. چرا که فعالیت های ارگانیک همه انسان ها شبیه به هم هستند و خیلی پایگاه های اجتماعی در آن نقش نخواهد داشت.

پس اگر در رفتار جنسی تفاوتی دیدید و صدای نفس های پی در پی آن مرد جنتلمن در حین ارگاسم خیلی با رفتار های شغلی و اجتماعی او هماهنگ نبود ، دلیلی برای انکار شخصیت موقر او نمی تواند باشد.

پس راحت باشید و بدانید که همسرتان همان فرد جنتلمن است و خوشحال باشید که آن قدر دوستتان دارد که در دقایقی غرق در لذت آمیزش جنسی با شما می شود.

در مشاوره خانواده مرد مراجعه کننده ای اظهار می کرد که ، خانم بسیار موقر و محترمی دارد تا آنجا که در مقاربت و آمیزش جنسی هم با حجب و حیاست و هیچ خبری از ناله های زنانه یا جیغ کشیدن نیست. البته مشاور ما به درستی تشخیص داده بود که خانم این آقا سرد مزاج است و باید مشکلش در مشاوره مشکلات جنسی مطرح شود.

مردانی که در هر سطح اجتماعی یا تیپ شخصیتی باشند دوست دارند بدانند چطور خواسته جنسی خود را برای همسر مطرح کنند تا عکس العمل لذت بخشی از طرف خانم مشاهده کنند. فراموش نکنید که خواسته جنسی و رفتارهای جنسی هر مردی یا زنی بسته به شخصیت یا موقعیت اجتماعی او نیست بلکه خواسته های جنسی بخشی از مکانیزم زیستی فرد است .

“جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شخصیت مردان و رابطه جنسی و بهره مندی از مشاوره مشکلات جنسی می توانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰ تماس بگیرید”

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.