• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

چند مورد از عوامل موثر در ارگاسم زنان

چند مورد از عوامل موثر در ارگاسم زنان
haly-zendegy

همراهان همیشگی هالی در مقالات قبلی برای شما عزیزان نوازش های موثر و بازی های قبل از آمیزش را به طور کامل توضیح داده ایم حال به چند مورد از عوامل موثر در ارگاسم زنان و مردان در راستای بهبود روابط جنسی زوجین  می پردازیم.

چند مورد از عوامل موثر در ارگاسم زنان و مردان

یکی از عوامل موثر در ارگاسم زنان و مردان بازیهای دهانی است مثل چگونگی آماده شدن برای بوسیدن، مراحل صحیح و لذت بخش بوسیدن و علل پرداختن به تحریکات دهانی.

رابطه ی جنسی موضوع بسیار مهمی در زندگی زناشویی زوجین محسوب می شود که نیازمند کسب مهارت و آموزش های لازم است می توانید از طریق مشاوران متخصص و یا کتاب های آموزشی اطلاعات و آگاهی خود نسبت به بدن خود و همسرتان برای کسب لذت بیشتر پی ببرید.

بازی های دهانی زوجین

بازی های دهانی از مهمترین فعالیت های قبل از آمیزش محسوب می شود از جمله کاربردهای دهان در بازی های آمیزش: بوسیدن، لیسیدن؛ تحریک اندام تناسلی توسط دهان است.

بوسیدن زوجین

می توان گفت از جمله فعالیت های لذت بخش و زیبا در رابطه جنسی است زیرا بوسیدن باعث می شود چهره و بدن زوجین در تماس مستقیم و مقابل هم قرار بگیرد. یکی از نشانه های تمایل به ارتباط جسمانی با همسر بوسیدن است. بوسیدن باید دلنشین و زیبا انجام شود تا احساس جنسی در زوجین انتقال بیابد، متاسفانه بسیاری از زوجین هنوز هم بعد از سالها نکات مهم و هنر بوسیدن را بلد نیستند به چند نکته می پردازیم:

روش بوسیدن درست

۱- اگر به هر دلیلی ناراحت و عصبانی، و یا بی حوصله هستید اول احساسات منفی خود را حل کنید زیرا بوسیدن از مهم ترین نقاط احساسات و نزدیکی روحی عمیق در زوجین محسوب می شود. اگر در شرایط خوبی نیستید سعی کنید فقط به لذت بوسیدن فکر کنید و مشکلات را برای مدتی کنار بگذارید.
۲- لبهای زبر و خشن نمی تواند لذت بخش باشد لبهای خود را با کرم های نرم کننده، نرم کنید.
۲- نگذارید نفسهای شما بویی ناخوشایندی بدهد قبل از بوسیدن مسواک زده و از دهان شوی استفاده کنید.
۳- قبل از بوسیدن در کنار همسرتان بیارامید و او را نوازش کنید و یا با او شوخی کنید.
۴- در ابتدا بوسه ی لطیف، نرم و نوازش گر بر دیگر اعضای بدن همسرتان بزنید به طور مثال بر گردن، مو، گوشها و صورت او را ببوسید.
۵- زمانی که می خواهید لبهای همسرتان را ببوسید با آرامی و لطافت این کار را انجام دهید در ابتدا وقت شدت دادن به بوسه نیست.
۶- می توانید هم با چشمان بسته و هم با چشمانی باز از بوسیدن لذت ببرید.
۷- با دهان باز و گشاد به سمت همسرتان نروید ابتدا با بوسه های آرام به سوی او بروید در این مرحله می توانید لبها و زبان یگدیگر را نیز بمکید (بوسه فرانسوی)
۸- در زمان بوسیدن دستهای خود را به دور کمر همسرتان و یا شانه های او قرار دهید و یا همدیگر در آغوش بگیرید و نوازش کنید. در حین بوسیدن می توانید با گازهای تحریک آمیز او را آماده ی آمیزش کنید میزان و نوع بوسیدن به توافق شما با همسرتان بستگی دارد بی شک رضایت دو طرف موضوع بسیار مهمی است.

تحریک دهانی اندام جنسی

بعضی از زوجین تمایل دارند با استفاده از زبان و دهان خود اندام تناسلی همسرشان را تحریک کنند و حتی در ادامه از همین روش همسرشان را به ارگاسم برسانند. زوجین دلایل مختلفی برای انجام تحریک های دهانی دارند یکی از عوامل موثر در ارگاسم زنان تحریک دهانی است بعد از نوازش ها که در مقالات قبل توضیح داده ایم در حین آمیزش و قبل از آمیزش از تحریک های دستی و دهانی استفاده کنید.

فواید تحریک دهانی

۱- تحریک دهانی باعث می شود ارگاسم سریع تر و با شدت بیشتری صورت بگیرد. چون تمرکز بر اندامهای جنسی است.
۲- زبان بسیار گرم تر و منعطف تر از دستها می باشد و ازطریق زبان می توانید به صورت لذت بخش تر و منحصر به فردتری اندامهای جنسی را تحریک کنید.
۳- در مردان هم تحریک دهانی در بازی های قبل از آمیزش باعث می شود قبل از دخول مرد به نعوظ کامل برسد.
۴- در زنان باعث می شود زن تحریک شده و مهبل او برای دخول آماده شود
۵- برای زوجین تحریک دهانی را بهترین راه ابراز احساسات و عشق خود می دانند.

حال به چند روش تحریک دهانی می پردازیم توجه داشته باشید باید تمام ابعاد جنسی با رضایت دو طرف باشد نیازها و خواسته های همسرتان را در نظربگیرید و به آن برای داشتن رابطه جنسی لذت بخش احترام بگذارید.

روش تحریک دهانی در زوجین

۱- در مردان برای رسیدن به ارگاسم از طریق تحریک دهانی باید آلت او در دهان خود بگیرید و علاوه بر مکیدن و لیسیدن حرکات رفت و برگشتی انجام دهید تا همسرتان ارگاسم را تجربه کند.
۲- برای به ارگاسم رساندن زنان هم بر کلیتوریس تمرکز کنید و با زبان این قسمت را تحریک کنید تا او را به ارگاسم برسد.
۳- اگر دوست دارید تحریک هم زمان داشته باشید می توانید از روش۶۹ استفاده کنید. تا هر دو به ارگاسم برسید.در این روش زوجین طوری در مقابل همدیگر قرار می گیرند که اندام های جنسی همسرشان رو به روی صورت آن ها قرار بگیرد.
۴- روش های هم خوابی زوجین هم موضوع بسیار مهمی است سعی کنید روش های مختلف را امتحان کنید و در صورت لذت بردن از روش دلخواه به همسر خود بگویید چند پوزیشن کلی داریم که پوزیشن های دیگر از همین ها مشتق می شوند.

پوزیشن های کلی رابطه جنسی

۱- مرد بالا : در این روش علاوه بر دخول مهبلی امکان تحریک مستقیم کلیتوریس توسط زن یا مرد وجود دارد.
۲- زن بالا: مرد در این روش ساکن است اما می تواند به راحتی کلیتورسی را تحریک کند.
۳- پهلو پهلو: در این روش فشار کمی بر شکم وارد می شود و برای دوران بارداری عالی است.
۴- نشسته: در این روش زن تسلط بیشتری دارد و دخول عمیقی اتفاق می افتد.
۵- مرد در پشت :در این روش زن به سمت جلو خم می شود مهبل تنگ تر می شود این روش می تواند مرد را خیلی سریع تر به نعوظ و انزال برساند.

عوامل موثر در ارگاسم زنان و مردان موضوع بسیار مهمی است که نیازمند کسب مهارت و خلاقیت است که زوجین باید برای کسب مهارت های لازم در جهت بهبود تلاش کنند  و راه های درمان مشکلات جنسی را حتما توسط مشاوران سکس تراپ حل کنید

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.