• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مشاوره تنظیم خانواده

مشاوره تنظیم خانواده
haly-zendegy

مشاوره تنظیم خانواده یکی از راههایی است که خانواده بهتر کار کند. خانواده مانند هر سیستم و چرخه نیاز به تنظیم شدن دارد.

به طور مثال وقتی اتومبیل خانواده مشکل پیدا می کند نیاز به تعمیر گاه دارد. قطعا وقتی در زندگی هم یک زوج دچار مشکلی میشوند باید به مشاور رجوع کنند و در بیشتر مواقع اگرچه صورت مسئله ، مشکل چیز دیگری است ولی مشاور به راحتی متوجه میشود که اختلافات به وجود آمده ریشه در نارضایتیهای جنسی دارد.

پس سعی می کند روابط بین زوجین را در بهتر کند. این همان مشاوره تنظیم خانواده نام دارد. تنظیم خانواده در مورد اتاق خواب زوجین و هرچه که مربوط به آن است صحبت میکند و وظیفه اش بالا بردن سطح کیفی زندگی زوجین است. به معنی دیگر اتاق خواب موتور حرکت یک زندگی است و اگر وضعیت اتاق خواب مساعد نباشد ، طولی نمی کشد که آن زندگی از هم میپاشد.

از زوجهایی که با هم روابط صمیمی دارند و از زندگی خود رضایت دارند  اگر سوال بپرسید متوجه میشوید که روابط جنسی و توجه به تمایلات هم حول موارد جنسی بسیار پر رنگ تر است. آنها حاضر نیستند شریک خود را با هیچکس دیگری عوض کنند و این باعث میشود که به زندگی خود اجازه ورود شخص سوم را نمیدهند.

با استفاده از راهنمایی های مشاوره تنظیم خانواده ، هیچ کس نمیتواند به روابط خصوصی زن و شوهرها صدمه بزند. و یا دخل و تصرفی در آن به وجود دارد. چون اتاق خواب در بهترین شرایط ممکن وجود دارد و هر چه این زمان بیشتر میشود وابستگی و احساسشان به هم بیشتر میشود.

رابطه در اتاق خواب باعث  تداوم یک زندگی رضایتمند است. پس برای داشتن زندگی شاد و خوب باید حواستان به اتاق خوابتان و اعمالی که در آن انجام میگیرد باشید و برای این کار و بهتر شدن شرایط باید از مشاوره تنظیم خانواده استفاده کنید و در این موارد مشاور سعی در بهتر کردن روابط جنسی بواسطه تنظیم خانواده است. پس تنظیم خانواده شامل بهترین اعمال جنسی که حتما باید از آنها آگاه باشید تا همسرتان را راضی ببینید.

چند نکته در مشاوره تنظیم خانواده

۱-سکس عالی و خوب واقعا مهارت می خواهد:

نداشتن آگاهی از موضوع رابطه جنسی است که مشکلات جنسی ایجاد می کند.  وگرنه دلیل دیگری ندارد. روان شناسان بزرگ می گویند نداشتن  اطلاعات و آگاهی از یک موضوع ، مشکل ایجاد می کند.

۲-مردها بدانید:

مشاوره تنظیم خانواده تاکید دارد ، دانستن فیزیولوژیک و ساختار همسر برای مرد لازم است. یک مرد علاوه بر این که باید خود را بداند، باید ویژگی ارگاسم یک زن و تفاوت ارضاء یک زن را هم بداند.

بیشتر مردان نیاز عاطفی یک زن و ویژگی های رابطه جنسی در زنان و در هنگام رخت خواب را نمی دانند. اشتباه بزرگ مردان این است که فکر می کنند که هرچه خودشان را ارضاء می کند ، همان چیز زن را هم راضی می کند.

فداکاری برای دیگران در بیشتر زنان وجود دارد. زنان کمتر از درون خود و تمایلشان آگاهی دارند. مشاوره تنظیم خانواده یاد می دهد حمایت از زنان را انجام دهید تا زنان از احساسات و میل خود آگاه شوند و در نتیجه شور و اشتیاق خود را زیاد کنند.

تحریک کردن نواحی حساس جنسی زن را آهسته و منظم و همراه با مکث انجام دهید. با نزدیک شدن نقطه حساس زن، اندکی عقب نشینی کنید و دست نگه دارید ! این باعث می شود کم کم تمایل زن زیاد شود. مستقیم نروید به سراغ نقطه حساس !

در زمان تحریک نقاط زن خود، سر به سرشان بگذارید. اگر می خواهید مثلاً سینه ها را تحریک کنید، مستقیم انجام ندهید، اول از جای دیگر شروع کنید و کم کم به بدن وارد شوید.

“زنان اول به دنبال آرامش هستند بعد رابطه جنسی می خواهند.”

قبل از سکس، سعی کنید طوری رفتار کنید که اعصاب زن آرام شود.

زنان در رابطه جنسی نباید استرس داشته باشند. در تحریک کردن زن خود، وقت کشی نکنید و مسابقه را به وقت اضافه بکشانید. بعضی وقت ها نیاز است که تحریک کردن را به عقب بیندازید و آهسته آهسته تحریک را ادامه دهید.

از نظر مشاوره تنظیم خانواده ، زنان عموماً دوست ندارند که به مردان بگویند این کار رو بکن یا نکن! چون اگر بگویند فکر می کنند که رابطه جنسی حالت عاشقانه ندارد. زمانی که زن در مورد رابطه جنسی صحبت می کند، اگر چیزی خوبی از زن خود شنیدید، حتماً بگویید “خیلی این خوبه خانم”.

برای فهمیدن نیازها و خواسته های جنسی زن خود و تفاوت های خود با وی، یک گفت و گوی ساده انجام دهید. به زن خود اطمینان دهید که اگر در مورد مسائل جنسی شما بیشتر بدانیم، رابطه ما بهتر خواهد شد.

زمانی که می خواهید سکس داشته باشید، قبل از سکس در مورد این که خانم شما چه چیزهایی در سکس را دوست دارد صحبت نکنید. بگذارید در زمان عادی و بعد از سکس، این ها را سوال کنید.

زن در زمان سکس و در طول سکس می خواهد احساس کند نه این که شما از آن سوال کنید و او به این سوالها فکر کند. زمانی که از زن خود در مورد مسائل جنسی سوال می کنید، خشک نباشید، مثل یک معلم نباشید که سوال می کند، شوخی کنید، با هیجان سوال کنید و احساسات خود را هم بیان کنید.

مشاوره تنظیم خانواده می تواند شما را با همه جنبه های رابطه جنسی آشنا کند. اگر می خواهید یاد بگیرید که بهترین صمیمیت را با خانم خود داشته باشید پس از برنامه های تنطیم خانواده استفاده کنید.

برخی زنان ممکن است در هنگام سکس صدایی از خود نداشته باشند، فکر نکنید که سرد است و لذت نمی برد، ممکن است آرامش درونی داشته باشد و نیازی به سر و صدا نیست. در هنگام سکس با زن، از جمله های کامل و احساسی استفاده کنید. چون کمک می کند که زنان بدنشان را دوست بدارند.

جملات زیر را بارها و بارها برای زن خود تکرار کنید در گوش همسرتان و با صدای یواش و آهسته جملاتی مانند اینها را بگویید:

• عاشقتم عزیزم

• لب های تو برای من حرف ندارد

• خیلی دوست دارم تو را محکم در آغوش خودم نگه دارم

• تو خیلی خوب احساس می کنی و حال میدی

زنان هم نیاز به لمس بدن دارند و هم نیاز به شنیدن در مورد بدن خود. در حضور زن خود یا عشق خود، به زنان دیگر مجذوب نشوید و از بدن زن دیگر تعریف نکنید چون زن شما به یاد عیب و نقص خود می افتد و بر ذهن او تأثیر منفی می گذارد.

زنان وقتی با یک مرد خوش اندام برخورد می کنند، خیلی نمی خواهند بر اساس ظاهر مرد قضاوت کنند، دوست دارند چیزهای دیگری درمورد مرد مورد نظر بدانند. زنان درمورد باطن طرف مقابل می خواهند بدانند.

هیچ موقع قبل از این که مطمئن نشدید زن شما ارضاء شده است، سوال نکنید که آیا «خانم ارضاء شدی؟!» صداها و حالت های زن در سکس همیشه نشانه تحریک کامل در زن نیست. خیلی اوقات این صداها جواب هیجانات مرد و تحریک مرد است نه خودش.

ارضاء عاطفی به تنهایی کافی نیست ، “تحریک بدنی” و “زمان” هم لازم است. برخی از اوقات زنان می خواهند از نزدیکی جنسی لذت ببرند اما نمی خواهند به ارگاسم بدنی برسند. در این زمان شما ممکن است فکر کنید زن شما نمی خواهد سکس کند.

تجربه در مشاوره تنظیم خانواده نشان می دهد که زنان در فرآیند سکس و از نظر جنسی مانند “ماه” می مانند. ماه یک زمان کامل است (شب چهاردهم) و یک زمان هم نیمه است. زنان هم در چرخه جنسی همین طور هستند، یک بار خیلی روشن، یک بار هم تاریک تر. روش خاصی برای این که بفهمید زن شما الان وضعیت اش چطور است، وجود ندارد.

بعضی از وقت ها زن نمی خواهد به ارگاسم برسد، اما مجبور است یه طوری خود را نشان دهد که به ارگاسم رسیده است. زنان برای داشتن حس ارگاسم نباید تحت فشار باشند و نباید تظاهر به ارگاسم کنند. زمانی برای یک زن سکس لذت بخش خواهد بود که، مرد در ارضاء کردن او موفق بوده باشد. بعضی از اوقات زنان فقط نوازش و آغوش می خواهند، ارگاسم بدنی نمی خواهند.

بعضی از وقت ها زنان هم نمی دانند که ارگاسم نیاز دارند یا خیر. ممکن است ابتدا فکر کنند که بدنشان ارگاسم می خواهد اما بعد از چند دقیقه متوجه می شوند که نیاز به ارگاسم ندارند. نداشتن ارگاسم و نرسیدن ارگاسم زن به معنای مشکل مرد یا ضعف مرد نیست.

“در مشاوره تنظیم خانواده نشان داده شده است که زنان اکثرا از پیش قدمی و پاپیش گذاشتن مردان در سکس لذت می برند. اوج شکوفایی و اوج جنسی زنان حدود ۳۵ سالگی تا ۳۸ سالگی است.”

اگر فکر می کنید زن شما از کلمه سکس تأثیر منفی می گیرد و بار منفی برای او دارد، بهتر است به جای کلمه “سکس” یک اسم رمزی بگذارید. مثلاً بگویید: «خانم برویم دکتر بازی؟» یا مثلاً بگویید: «سوارکاری». این موضوع خیلی کمک می کند در این زمینه خلاق باشید.

افرادی که در مشاوره تنظیم خانواده شرکت می کنند از رابطه زن و شوهرها در رسانه ها صحبت می کنند. رسانه های امروزی متأسفانه تأثیرات منفی می گذارند. رسانه ها متأسفانه بیشتر با هدف سود مالی و اهداف خود، از زنان زیبا و وسوسه انگیز استفاده می کنند. این باعث می شود شما وارد یک دنیای خیالی شوید. شما در تبلیغات زنانی را می بینید که جملات قشنگ به زبان می آورند، مثلاً می گویند: «تو را خیلی دوست دارم، بیا و من را بدست آور، من مال تو هستم، …» اما متأسفانه در واقعیت این طور نیست. اینجاست که این فضا و این دنیای خیالی رسانه و دنیای واقعی شروع می شود. تأثیر رسانه باعث می شود، شما کم کم نسبت به خانم خود احساس دلزدگی و طرد و انزوا کنید.

کمک کردن به همسر خود  در کارهای خانه برای بیشتر شدن صمیمیت در رابطه زناشویی مفید است. تمیز کردن آشپزخانه و کمک دادن خانم در یک کار منزل می تواند تمایل جنسی و سکسی در زن را بیدار کند.

“اگر زن احساس کند و بداند که شوهرش در سکس تبحر دارد و او را حمایت می کند، همیشه تمایل جنسی اش تازه و سالم می ماند.”

نحوه پوشیدن لباس زنان می تواند نشانه آن باشد که زن دارد تمایل جنسی خود را نشان می دهد. عموماً پوشیدن لباس بدن نمای ظریف مخصوصاً مشکی نشانه خواستن سکس و رابطه جنسی است. ساتن ظریف به رنگ سفید می تواند نشانه خواستن رابطه جنسی آهسته باشد.

معمولاً وقتی زنان سوتین یا لباس زیر مشکی می پوشند، بیشتر خواهان حرکات صمیمی مانند رقصیدن است. لباس زیر به رنگ صورتی معمولاً نشانه خواستن یک رابطه جنسی گرم و شهوانی است.
این نکته فراموش نشود که نوع لباس و رنگ لباس که در متن بالا گفته شد، در مورد همه زنان درست نیست. ممکن است سلیقه لباس پوشیدن و انتخاب رنگ برای زنان متفاوت باشد. اگر زنی خیلی نا محسوس و با احتیاط لباس خود را عوض می کند، معمولاً برای سکس سرحال به نظر نمی رسد.

مشاوره تنظیم خانواده علاوه آموزش نکات بالا ، راهکارهای جدیدی برای افزایش صمیمیت و پایدار بودن رابطه جنسی در اختیار همسران قرار می دهد.

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.