• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مشاوره خیانت

مشاوره خیانت
haly-zendegy

اهمیت مشاوره خیانت و شکل بهتر از آن ، مشاوره تلفنی خیانت از این جهت است که در مواقعی که فرد مورد بی وفایی از طرف همسرش قرار میگیرد و قدرت تصمیم گیریش به علت ناراحتی به شدت کاهش میابد.

از طرفی عصبانیت او  بطور قابل توجهی افزایش میابد و همین دو در کنار هم باعث میشود که فرد نتواند در آن لحظه عکس العمل درستی نسبت به آن نشان دهد و دچار سردر گمی می شود . این سر درگمی می تواند عواقب جبران ناپذیری را در پی داشته باشد . به همین خاطر است که برای این دسته از افراد مراجعه وصحبت با روانشناس متخصص در این حیطه الزامی است.

در مشاوره خیانت و مشاوره تلفنی خیانت همه بحث او بر سر موضوع رابطه نامشروع است. زمانی می شنوید همسر شما رابطه نامشورع داشته است ، چه احساسی پیدا می کنید.

“رابطه نامشروع به شما می‌گوید: خانم یا آقا بیدار شوید از خواب زندگی ، مشکلی در کار است.”

در مشاوره خانواده زن و شوهر ها اعتراف می کنند که زمانی برای حل موضوعات مهم زندگی خود نمی گذارند. رابطه نامشروع فرصتی را برای درک کردن  و حل موضوعات قدیمی که الان باعث بی وفایی در زندگی شده است.

در مشاوره طلاق بحرانی جدایی سنگی است که بر سر همسر می خورد.

مشاوره تلفنی خیانت نشان می دهد پس از اعتراف یک رابطه و بی وفایی به همسر ، اکثر زوج‌ها خواهان بازنگری و مرور ازدواج خود هستند. البته الزامی برای بازسازی این ازدواج‌ نیست.

زن و شوهرها در مشاوره زناشویی از چند چیز می ترسند:

۱. فقدان یک رابطه عاطفی قوی بین همسران

۲. زمانی که زوج‌ها، تفاوت های خود را نمی‌شناسند.

۳. همسری که موضوعات حل نشده دوران کودکی خود را به رابطه زناشویی‌شان ربط می دهد.

همین چیزهایی که باعث ترس می شوند باعث بروز یک رابطه نامشروع می شود.

“رابطه نامشروع به عنوان وسیله‌ای برای حل مسایل قدیمی خواهد بود.”

هر قدر که مشکلات مربوط به صمیمیت زناشویی عمیق‌تر می‌شود کمتر می توانید تغییرات مثبت در خود ایجاد کنید. مشاوره تلفنی خیانت این اعتقاد را دارد که اگر همسر خیانت کرده  ، ازدواج را ترک کند تمایل کمتری برای تغییرات مثبت وجود دارد.

رابطه عاطفی قبل ازدواج و سطح پختگی همسر خود که در خیانت کردن موثر است را به یاد آورید. معمولاً زمانی که در همسران پختگی وجود دارد امکان تمرکز بر روی  ارتباط و حل مشکل خیانت  بیشتر است. زن و وشوهر هایی  که سعی دارند کار خود را درست جلوه دهند و یا کسانی که از گفتگو با همسر خود دوری می‌کنند خود را در ادامه ازدواج قرار نمی‌دهند و نمی توانند هیچ مشکلی را حل کنند. هرچند در خیانت زندگی را از دست داده اید اما خود شما مهم تر هستید .

خود را فراموش نکنید. ممکن است تمایل به نگه داشتن ازدواج نداشته باشید. درمانگران در مشاوره خیانت و مشاوره تلفنی خیانت می گویند همسر خیانت دیده  پر از دنیای  وسواس‌ و افسردگی است.

اما امید داشتن و اطمینان به تغییر رفتار و حالات هیجانی خود را فراموش نکنید . در خیانت از هیجانات و جار و جنجال ممکن است بیزار شوید. حتما پس از خیانت به دنبال آرام کردن  خود هستید. به جای آنکه هیجانات خود را سرکوب کنید  در مشاوره خیانت و مشاوره تلفنی خیانت آموزش توجه کردن به هیجانات کمک می کند که چگونه به آن پاسخ دهید. اگر می خواهید کمتر قربانی خیانت همسر شوید باید بین افکار و احساسات خود تفاوت بگذارید.

مشاوره تلفنی خیانت

در مشاوره طلاق حل مشکلات پس از خیانت زمانی شروع می شود که همسری که  خیانت کرده کمک کند که آسیب و رنج  همسرش کمتر شود . فرد خیانت کار حتما باید همسرش را  درک کند و به آن احترام بگذارد.

در خیانت  اعتماد از بین می رود و صداقتی که  همیشه موضوع مهمی بوده دگر نیست. درمانگران و مشاوران نسبت به این مسئئله بی تفاوت نیستند. عدم اعتماد ، زمانی که دلیلی برای آن وجود ندارد نشانه آن است که همسر خیانت دیده از ناتوانی درمراقبت از خود ترس دارد. مشاور به طور فعال است به  هیجانات منفی شما توجه می کند و آسیب رساندن آنها را کم می کند.

در مشاوره خیانت و مشاوره تلفنی خیانت به شما یاد می دهند ، اعتماد کردن به خود، بخش مهمی از درمان است که فرد می‌تواند در برابر موقعیت‌های پیش آمده به تنهایی از عهده آنها برآید.

آیا شما فرد خیانت کار را می بخشید؟

خانمی که می گوید هرگز خیانت شوهرم را فراموش نمی کنم اما می خواهم فراموش کنم ، نمی توانم . بخشش، فراموش کردن نیست بلکه این امکان را می‌دهد که رابطه نامشروع از ذهن طرف و از رابطه زن و شوهر خارج شود و به گوشه زندگی زوج برود.  بخشش در مورد ازدواج‌هایی که ادامه نمی‌یابد نیز مهم است ولیکن دیرتر اتافاق می‌افتد و این امر پس از خاتمه ازدواج صورت می‌گیرد.

بخشش می تواند این طور تعریف شود:  “رهایی از نفرت  و دیگر هیجانات منفی “.  خانم تلاش می کند  بر اساس اصول اخلاقی انسانی فرد خائن را ببخشد. نقش مشاور در موضوع خیانت مهم است . آنها رابطه نامشروع و خیانت را بدترین اتفاق زندگی می دانند.

“تلاش مشاوران در مشاوره خانواده این است که رابطه زن و شوهر ها را به سمتی ببرند که هیچ وقت جدایی و خیانت در زندگی آنها ر ندهد.”

امروزه فعالیت مشاور ها در مشاوره ازدواج و مشاوره زناشویی به صورت مرهمی و دارویی است که بر روی زخم های ناشی زندگی مراجعان گذاشته می شود.

زوج ها خیلی دوست دارند در مشاوره خیانت حداقل ۱ تا ۲ سال باید منتظر باشند راهکاری یاد بگیرند که تغییرات مهم و اساسی در زندگی آنها صورت گیرد تا به زندگی خود  ادامه دهند.

“خیانت ، باورهای اساسی ما را نسبت به ازدواج فرو ریخته و هویت فردی و زوجی ما را زیر سئوال می ‌برد.”

تأثیر خیانت به زندگی زناشویی چیست؟

علاوه بر احساسات آزاردهنده ، آسیب‌های روانی ، فرد تمرکز فکری ندارد  و ازنظر عاطفی به هم می ریزد . همسر خیانت دیده از مشاور می خواهد کمک کند که هیجانات منفی را از خود دور کند . او به مشاور خود می گوید من تا این لحظه آسیب دید ه ام اما نمی خواهم قربانی شوم . خودم و وجودم برایم مهم است و آرامش می خواهم.

چطور می توانید به خود کمک کنید؟

آیا می توانید مشخص کنند که در خیانت برای شما  چه اتفاقی افتاده است و چه احساسی دارید؟می توانید حس نفرت را کنار بگذارید و همسر خائن را ببخشید؟

دلیل بی وفایی یا خیانت!!

خیلی دوست دارید که  همسرتان را به خود پایبند بدانید.  چرا مردان یا زنان  خیانت می کنند سوال  فقط زنان نیست. مردان هم بعضی موارد نمی دانند چرا خود خیانت می کنند. در مشاوره زناشویی خانم می گوید ، احساس می کنم جذابیت جنسی برای شوهر ندارم. از خیانت شوهر ترس دارد. ممکن است همسرتان به شما حس غیر جذاب بودن دهد چه عکس العملی نشان می دهید؟

برای آگاهی از جذابیت همسر از مشاوره آداب همسرداری استفاده کنید

یکی از عوامل خیانت این است که در گذشته  همسر شما رفتار اشتباهی کرده اما شما نتوانسته اید او را ببخشید. مراقب  عزت نفس همسرتان باشید.  اگر عزت نفس خود را از دست بدهد می تواند  این کمبود را با خیانت جبران کند.

مشاوره سبک زندگی نشان می دهد خودخواهی همسر ها در زندگی زیاد است. خودخواهی باعث می شود احساسات همسر فراموش شود و آسیب می زند. مردهایی بودند که به طور منطقی  رفتار منفی همسر خود را بخشید اند و همسرش نیز دیگر به او خیانت نکرده است.

زنان در مشاوره پس از طلاق این را بیان می کنند که همسرم فراموش کرده بود که چقدر برایش مهم هستم.در اول زندگی مشترک اگر به احساسات همدیگر توجه نشود خیانت اتفاق می افتد.

همسرهایی نگرانی های خود را  در درون می ریزند  به سمت خیانت می روند. اگر این مطالب را می خوانید و ازُ خیانت ترس دارید  حتما به نرمی و آرامی درباره مشکلاتتان با همسر صحبت کنید. زوج ها نباید اجازه دهند همسرشان  احساس کند به اندازه کافی قدر و ارزش  او را نمی داند.

آیا می دانید احتمال خیانت در همسرانی که رابطه جنسی خود را تحسین نمی کنند زیاد است؟خانم ها خیلی دوست دارند که  به آنها بگویید  هنوز هم برای من مهم هستی.

اگر شما به همسر خود شک دارید ، دلیل کارهایش را به نرمی از او بپرسید.  در مورد ساعات کاری او با آرامش و مهربانی صحبت کنید . می خواهد به شما نشان دهد که خوشحال نیست.

در مشاوره تلفنی خیانت همسران می گویند که چند ماهی بود که به همسرم می گفتم رابطه ما چندان رضایت بخش نیست.  پیشنهاد مشاوره ازدواج راه حل خوبی است . هر چند ممکن است همسر شما نپذیرد .

“رابطه نامشروع در خیانت  یک شبه اتفاق نمی افتد ناراحتی همسرتان را جدی بگیرید”

موفق ترین همسران کسانی هستند که در طول زندگی هر دو از مشاوره خانواده استفاده می کنند  و کم کم  رابطه شان را محکم تر می کنند .  آنها شاید یک ازدواج خوب نداشتند  اما یک رابطه خوب دو جانبه را بوجود آورده اند. همسر نیاز به  با توجه دارد و گوش کردن به حرف هایش برای او مهم است. با مشاوره خیانت  می توان ادماه دادن رابطه زندگی حتی به صورت مجردی را تعمییر کرد و آن را را بهبود بخشید .

۴/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه در"مشاوره خیانت"

  1. تخصص

    خیلی عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.