• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مشاوره زن جذاب

مشاوره زن جذاب
haly-zendegy

تصور کنید فردی که در جلسه مشاوره زن جذاب شرکت می کند صحبت هایی می کند مانند : “لبخند و نگاه فلان خانم خیلی به دلم نشست” ، “مرکز خرید بودم یک خانم خوش اندام دیدم ، واقعا خوشم آمد”.

وقتی به یک نفر برای اولین بار نگاه می کنیم ناخواسته در ذهنمان فکر میکنیم و در مورد ان فرد جملاتی را برای خودمان می گوییم. وقتی یک خانم در جلسه مشاوره زن جذاب شرکت می کند ، از احساس خودش در زمانی که یه مرد به آن نگاه می کند صحبت می کند. برای این خانم واقعا مهم است که یک مرد وقتی بهش نگاه می کند آیا می تواند مرد را جذب خودش کند؟

از مشاور سوال می کند “من چه کار کنم که برای دیگران جذاب باشم. ممکن است این خانم نامزد داشته باشد اما بعضی وقت ها احساس می کند برای نامزدش جذاب نیست. ممکن است در مشاوره دوران نامزدی به دنبال این خواسته خود باشد. دغدغه این خانم این است که چطور حس عشق و دوست داشتن را در نامزدش ایجاد کند”.

داشتن یک زن جذاب و محبوب برای مردان یک رویاست. زنان دوست دارند محبوب دیگران، به ویژه همسر خود باشند. پس، از مشاوره زن جذاب استفاده کنید تا به این هدف برسید. زن اگر قلب مرد را به دست آورد در واقع همه چیز اون مرد را بدست آورده است.

شاید بارها شده از آدمهایی خوشمون آمده که مثلا چهره بانمکی داشتند یا موهای قشنگی داشتند. این جمله را بارها شنیده اید که ” با یک نگاه عاشق اون خانم شدم”. دلیل این عاشق شدن این می تونه باشه که مرد یه چیزی جذاب در خانم دیده که عاشقش شده است.

دقت کنید که این مرد حتی با خانم صحبت نکرده است اما پس چطور عاشقش شده است؟ مشاوره زن جذاب می تواند کمک کند تا یک خانم بتواند چیزهایی در خود ایجاد کند تا با یک نگاه افراد را جذب کنند. این جذابیت هیچ ایرادی ندارد و یک نمره مثبت برای یک خانم است.

ممکن است سوال کنید که مشاوره زن جذاب چه کمکی می تواند به یک خانم کند تا در خود را برای دیگران جذاب کند.

یک سری تحقیقات علمی شده است در مورد اینکه مثلا چه رنگی بیشتر چشم مرد ها را به خود جذب می کند. البته در هر کشور و فرهنگ مختلف فرق دارد.مرد ها در نگاه اول به زیبایی چهره و اندام یک خانم ننگاه می کنند. اول به دنبال چهره و چشم و صورت مورد نظر هستند.

اگر در مشاوره زن جذاب شرکت کنید مطمئن باشید تکنیک هایی هست که می توانید یاد بگیرید و چهره خود و نوع نگاه خود و حتی نحوه خندیدن خود ان طوری تغیییر دهید که برای دیگران جذاب باشید .

زنان در مشاوره زن جذاب به دنبال چه باید باشند؟

زنان باید یاد بگیرند احساس خوب به خود داشته باشند که این یک تکنیک های شناختی خاصی دارد که مشاوره زن جذاب به شما آموزش می دهد. احساسات منفی داشته باشید جذابیت شما را کم می کند. احساسات منفی در زنان باعث می شود یک دیوار دور خود بکشید و اجازه ندهید کسی نزدیک شود. مشاوره زن جذاب راهکارهای شناختی دارد که کمک می کند احساسات منفی را از خود دور کنید.

شما خانم ها زمانی می توانید در قلب یک مرد نفوذ کنید که اگر در حرفهایتان احساسات هم باشد. بنابراین با داشتن احساسات و به کاربردن آن، بدست آوردن قلب دیگران ساده است. زنانی که صدای آنها لطیف تر و نرم تر باشد و به جای فریاد کشیدن ، یواش و با لطافت صحبت کنند جذاب تر هستند.

یک نکته جالبی است که بهتره خانم ها بدونند ، آقایان در نگاه اول به زیبایی خانم ها نگاه می کنند. اما بیشتر زیبایی ذاتی و طبیعی خانم هاست نه زیبایی با آرایش های غلیظ و بیش از حد.

اگر می خواهید بدانید که در چه حد آرایش کنید تا انتظارات یک مرد را برآورده کنید و برایشان جذاب باشید حتما از مشاوره جذاب استفاده کنید.

ممکن است آقایان با چاقی زیاد رابطه خوبی ندارند اما باور کنید زنانی چاق هستن که برای مردها جذاب اند . این زنان از تکنیک های روانشناسی و شناختی استفاده می کنند.

بعضی از مرد ها اعتقاد دارند که چهره خانم مهم نیست مهم اخلاق اوست. اما در مشاوره طلاق تجربه های مشاوران نشان داده است که مرد هایی که زنشان برایشان جذابیت داشتند و تکنیک هایی به کار بردند که حس جاذبه در همسر خود به وجود اوردند ، کمتر از هم جدا می شوند یا طلاق می گیرند.

چطور زن جذاب باشم

زنان حتما مردهایی دیده اند زنشان را خیلی دوست دارند و تمام دل و جانشان به سمت خانمشان هست. ممکن است سوال کنید این زنان چه ویژگی دارند که قلب مرد را به دست می آورند. برخی از مرد ها زنشان را بهترین موجود روی زمین می دانند. زنان جذاب برای مردان مهم هستند. ویژگی زنانه برای جذابیت زنان مهم است.

مشاوره زن جذاب حتی می تواند به مردان کمک کند که مردان بتوانند زن جذاب خود را پیدا کنند. اگر تمایل دارید که قدرت اثر گذاری بر مردان داشته باشید می توانید از تکنیک های شناختی جذاب شدن زنان استفاده کنید.

چطور زن جذاب باشم

در جذابیت زنان مهم این است که احساسات خود را در طوری به مردان بیان کنند که زنانگی خود را نشان دهد. هرگز از توجه کردن یک مرد دور نشوید و شما می توانید رفتارهایی داشته باشید که شما را تحسین کنند.

مشاوره زن جذاب می تواند به شما یاد دهد که چه رفتار و خصوصیاتی داشته باشید تا یک مرد جذب شما شود. شما خانم ها برایتان مهم است تا مرد ها را همیشه عاشق خود نگه دارید.

انتظاراتی که یک مرد از زن خود دارد می تواند در داشتن رفتار جذاب کمک کند. . هر چند ممکن است بعضی از مرد ها ایرادگیر، سخت پسند و غیرقابل پیش بینی باشند اما شما خانم ها می توانیید با ایجاد جاذبه در خود رفتار های مرد خود را تغییر دهید.

زنان باید در رفتار و صحبت کردن خود دقت کنند. می توانید با استفاده از مشاوره زن جذاب روش فهمیدن انتظارات همسر خود را بدانید و دقیقا رفتارهایی داشته باشید که همسر شما از آنها خوشش بیاید و جذب شما شود.

“مردها زندگی را مانند یک پازل می بینند که قطعه گمشده آنها زن جذاب است.”

خانم ها اگر از خود رفتار زنانگی و جذاب نشان ندهند صمیمیت زناشویی آنها کم می شود. مشاورانی که مشاوره دوران نامزدی می دهند می گویند بیشتر مردها از همسر آینده خود رفتارهای جذاب و لذت بخش می خواهند.

زن جذاب فقط می توانند شخصیت مردها را متعادل کنند. مردی که زن او یک شخصیت زنانه داشته باشد به زندگی خود اهمیت بیشتری می دهد. همه زن ها دوست دارند که شوهر ها با تعصب به زندگی اهمیت بدهند.

مشاوره زن شما می تواند به شما کمک کند تا برای همسرتان جذاب باشید و شوهرتان هم به خاطر این جذابیت احساس مسئولیت کند.

بعضی از آقایان از موهای بلند خانم ، لباس های با رنگ روشن خوششان می آید. بعضی از خانم ها می گویند که من نمی توانم برای شوهرم جذاب باشم. می دانیید یکی از دلیل اصلی آن چیست؟ نداشتن اعتماد به نفس در رابطه جنسی باعث می شود نتوانید جاذبه جنسی داشته باشید.

در مشاروه زن جذاب یک راهکار شناختی وجود دارد که به شما کمک می کند تا اعتماد به نفس خود را در رابطه جنسی زیاد کنید. شما خانم ها اول باید تیپ شخصیتی مرد خود را هم بشناسید و بر اساس آن رفتارهای جاذبه داشته باشید می دونید چرا؟ به این خاطر که هر مرد یک شخصیت خاص دارد و رفتارهای خاصی برای او جذاب است. اگر می خواهید بدانید که مهارت ارتباط خوب چقد در داشتن رفتار جذاب برای شوهر تاثیر دارد ، حتما از راهکارهای افزایش مهارت ارتباط در مشاوره زن جذاب خوب استفاده کنید.

مهربان بودن زن برای مرد مهم است. حتی اگر مشکلی برایتان پیش آمده و حوصله ندارید سعی کنید در رفتار با خانواده شوهر خود مهربان باشید .در مقابل خانواده شوهر خود از خود گذشتگی داشته باشید. سعی نکنید خیلی به شوهر خود زیاد وابسته باشید. ممکن است مرده بخواهند روی کاری وقت بزارند اما وابستگی شما نمیگذارد کار انجام دهند. مردها در این حالت عصبانی می شوند و باعث می شود از جاذبه شما کم شود.

شاد بودن یک زن می تواند معجزه کند. برخی از زنان با مثبت اندیشی صحبت های شیرین خود ، مردها را به طرف خود جذب می کنند.

در یکی از مشاوره های طلاق یکی از خانم هایی که شرکت کرده بود این را بیان می کرد زمانی که مجلس عروسی دوست شوهرش دعوت شده بودند ، تو مراسم خانم های دوست شوهرش هم بودند. این را می گفت که همه در تالار مشغول شادی و جشن بودند اما من به خاطر تعصب مذهبی خود در اتاق جداگانه رفتم ، چون من از رفتارهای خانم های مجلس خوششم نیامد. همین گوشه گیری من باعث رفتار خشن همسرم شد و همن حادثه باعث جدایی من و همسر شد. این خانم از رفتار خود که باعث جدایی شده بود بسیار پشیمان بود .

این داستان نشان می دهد پایداری یک رابطه زناشویی به رفتار زن در مقابل شوهر خود بستگی دارد.

این داستان نشان می دهد که اولا لذت بردن حق هر مرد و زنی است. دوم اینکه رفتاری کنید که مردها شاد باشند و از زندگی خود لذت ببرند. سعی نکنید تعصبات غیر منطقی جاذبه شما را کم کند.
فراموش نکنید اگر انرژی منفی به شوهر خود بدهید حتما از شما متنفر می شود و نمی توانید با هیچ رفتاری جبران کنید. با داد و فریاد نمی شود مرد ها را به خود جذب کرد.

۳/۵ ( ۲ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.