• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مشاوره مرد جذاب

مشاوره مرد جذاب
haly-zendegy

مردی که به دنبال رابطه بهتر و لذت بیشتر باشد ، مشاوره مرد جذاب را جستجو می کند.

مردی که مدل موی خاصی دارد ، یا در تلاش است که پول بدست آورد یا ساعت ها در مرکز خرید به دنبال ساعت مارک دار یا پوشاک مارک دار است ، حتما دغدغه او این است که چطور جذاب باشم.

جذابیت هر مرد بستگی به شرایط ، ظاهر و اندام و بسیاری از ویژگی های شخصیتی او دارد. اما توجه به مسایل روان شناسی است که به مردان کمک می کند راحت تر و سریع تر به جذابیت برسند. برای خانم ها انچه که در ذهن مرد می گذرد و خصوصیات روانشناختی مرد بسیار مهم است.

اشتباه نکنید خانم ها در نگاه اول به دنبال درون ذهن شما هستند تا به شما علاقه مند شوند. یک مرد که در مشاوره مرد جذاب شرکت می کند ، هدف او فقط بهتر شدن از نظر ظاهر نیست و اخلاق و رفتار هم برایش مهم است.

“اگر فقط جذابیت فقط در ظاهر بود ، کار مردها راحت تر بود . چون با خرید لباس مارک دار و لوازم برند جذابیت آنها تکمیل می شد.”

مشاوره دوران نامزدی و حتی مشاوره زناشویی نشان می دهد برای خانم ها فقط ظاهر یک مرد ملاکی برای جذابیت همسر و شوهر خود نیست. اخلاق و رفتار عامل مهم در جذابیت مرد است. مرد ناچار است که موضوع اخلاق و رفتار را در نظر بگیرد تا خواسته جنس مخالف خود را برطرف کند.

شما مردها نیاز دارید که اول از ملاک خانم ها برای جذابیت بدانید و بعد از مشاوره برای یاد گرفتن راهکار درست برای داشتن جذابیت استفاده کنید . مشاوره مرد جذاب نه تنها در مورد ملاک ظاهری صحبت می کند بلکه در مورد جذابیت از نظر اخلاق و رفتار هم صحبت می کند . بعضی از مردها اعتقاد دارند اگر خودشیفته باشیم جذاب تر هستیم . البته خود شیفتگی جنبه های مثبت و منفی مختلفی دارد. باید بررسی شود که یک مرد با توجه به شرایط اجتماعی یا فرهنگی خود با خود شیفتگی می تواند جذاب باشد.

مشاوره مرد جذاب می تواند به یک مرد کمک کند تا با توجه به شناخت ویژگی خود ملاک های جذابیت را انتخاب کند. شاید یک مرد نتواند در خود جذابیت ایجاد کند. تجربه در مشاوره دوران نامزدی نشان داده است که یک مرد می خواهد بداند چه زیژگی در خود ایجاد کند تا جذاب باشد.به مشاور می گوید بهترین لباس را می پوشم و ماشین لوکس دارم اما نمی تونم خانمی را که علاقه دارم را به خودم جذب کنم.

به نظر شما دلیل آن چیست؟ مرد اشتباه می کند یا آن خانم خواسته و انتظار دیگری دارد. شما مردها اگر نتوانید انتظارات یک خانم را بفهمید نمی توانید جذابیت داشته باشید.
خانم ها معمولا در هر زمان یک خلق متفاوت دارند. خلق متفاوت باعث می شود که این خانم هر ساعتی یک رفتاری داشته باشد. این خانم مرد را سردرگم می کند. مرد نمی داند چطور رفتار کند تا برای زن جذاب باشد.

همه این مسایل نکته روانشناسی دارد. چون ویژگی زن و مرد از نظر روانی متفاوت است . شما اگر تمام شخثیت و ویژگی های شخصیت یک خانم را بفهمید خیلی برای شما راحت است که بتوانید خانم را به سمت خود جذب کنید.

مشاوره مرد جذاب به این سوالات پاسخ می دهد

-کدام مرد برای زنان جذاب تر است؟

-یک مرد جذاب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

-چطور در مقابل همسرخود جذاب به نظر برسیم؟

زنان دوست دارند مردهایی در کارهای خانه کمک می کنند را جذاب می دانند . اما اگر یک مرد دغدغه شغلی داشته باشد تکلیف چیست؟

“انسان دوستی مرد ها و حتی کمک کردن در امور منزل برای زنان مهم است.”

از نظر زنان نیروی جنسی یک مرد برای جذابیت مهم است. اما اگر مرد مشکلات جنسی داشته باشد تکلیف چیست؟ اینجاست که مشاوره مشکلات جنسی کمک کننده است. آقایان حتما می دانند که وزن و چاقی لاغری در جذابیت آنها تاثیر دارد. پس مشاوره روان شناسی چاقی و لاغری به شما کمک می کند.

اگر یک مرد کار مناسب نداشته باشد و تحصیلات هم نداشته باشد می توان جذابیت داشته باشد؟ اگر یک آقا استعداد فنی و تکنیکی خوبی داشته باشد اما تحصیلات ندارد، باز می تواند مرد جذاب باشد؟

برای مرد شاید سخت باشد که از هر نظر به فکر همسرش باشد، برای خانم خود وقت بگذارد. یک مرد می خواهد مرد واقعی برای همسر خود باشد ، در یک زمینه خاص مهارت داشته باشد احساس می کند با مرد واقعی بودن هم برای خود و هم برای دیگران جذاب است . مرد واقعی بودن مهارت می خواهد و مشاوره سبک زندگی بهترین راهکارهای روانشناختی را آموزش می دهد.

بیشتر مردانی که دنبال جذابیت هستند اعتقاد دارند که باید ویژگی خاص داشته باشند تا بتوانند جذاب باشند.

یک خانم ممکن است از مردی که خود را باور دارد خوشش بیاید اما یک مرد چطور به خود باوری می رسد؟

مشاوره طلاق نشان داده است که مردانی که خود باوری نداشتن نتوانستند جذابیت در خود داشته باشند. همین نداشتن جذابیت باعث سرد شدن رابطه زناشویی آنها شده و در اخر کارشان به جدایی رسیده است.

مشاوره مرد جذاب چطور می تواند کمک کند . نحوه صدای و صحبت کردن مرد در جذابیت او موثر است.

انتخاب رنگ مناسب برای لباس و نوع نوع لباسی جذابیت را تغییر می دهد. این در مشاوره مرد جذاب ثابت شده است که هیجانات یک مرد هنگام صحبت با یک خانم بسیار مهم است. چطور بخندیم یا چطور احساس خود را به خانم منتقل کنیم.

ظاهر فیزیکی برای بعضی از زنان مهم است. ظاهر فیزیکی در نوع رابطه جنسی تاثیر زیادی دارد. خصوصیات شخصیتی که یک مرد می تواند داشته باشد در جذب یک خانم موثر است. باید قدرت عاطفی و معنوی خود را بدانید، شناختن خود و چیزهایی که قدرت عاطفی و معنوی به شما می دهند مهم است.

خواسته‌ها ، ترس‌، احساس و نقاط ضعف و قوت خود را بشناسید. زنان دوست دارند مردها با خود واقعی رفتار کنند. شکست عاطفی شما و نحوه کنار آمدن با شکست عاطفی در میزان جذابیت شما تاثیر دارد. نحوه انتقاد کردن ، قدرت یادگیری و طرز بیان فکر خود را بشناسید.

برای زنان داشتن ارتباط با مرد خیلی جدی و خشک سخت است. باهوش بودن و رفتار مردها در موقعیت های حساس زندگی مهم است. مردهایی که در مشاوره مرد جذاب می آیند این سوال را دارند که میزان شوخی و هیجانات من در مقابل یک خانم در چه حد باشد تا او را جذب کنم؟

یک مرد اگر سرد و بی‌احساس باشد برای زن سخت است با او ارتباط داشته باشد. همدلی کردن شما ، لبخند شما ، خنده های شما برای زن مهم است . چیزهای که باعث نداشتن یک رابطه طولانی با یک خانم می شود را بشناسید و در مورد آنها با مشاور بحث کنید .

“مردان بخشنده، عشق بازی را بهتر بلد هستند.”

میزان محبت و نوع رفتار جنسی شما و نحوه سکس شما در جذابیت یک مرد مهم است. قدرت ذهن و حل مسئله شما برای زنان مهم است . یک مرد واقعا نمی داند چطور حل مسئله داشته باشد. توانایی هوشیار و آگاه بودن در لحظه برا ی زنان مهم است.

بعصی از زنان می گویند که تنها مکانی که دوست دارم تحت تسلط کسی باشم، اتاق خواب است. در جاهای دیگر شوهری می خواهم که را دنبال مسلط شدن بر من نباشد.

من مردی را می خواهم که سازگاری داشته باشد ، برقراری ارتباط و احترام را درک کند. من تحمل مردانی را ندارم که برای اثبات مردانگی خود می‌خواهند زنان را در کنترل خود داشته باشند. این حرف های خانم هایی است که جذابیت مرد برایشان مهم است.

مردی نیست که به قدرت جنسی فکر نکند یا برایش مشکل نباشد. قدرت جنسی ارتباط زیادی با جذابیت مرد ها دارد.تصور مردان این است که قدرت جنسی واقعی ربطی به بزرگی اندام یا ویژگی بدن ارتباط دارد. به نظر شما تعداد شرکای جنسی در یک مرد در قدرت جنسی او تاثیر دارد؟ اکثر مردها در مشاوره مرد جذاب این سوال دارند که فضا و محیط رابطه جنسی چطور باید باشد؟

مرد هایی در این مشکل دارند که نمی توانند احساسات زن را درک کنند و قدرت جنسی خود را پایین می بینند. همیشه حساسیت جنسی و آماده بودن مرد از نطر جنسی در جذابیت آنها تاثیر دارد. فردی که نتواند تمایل خود را در رابطه جنسی مدیریت کند، جذابیت خاصی برای زنان ندارد. مشاوره مشکلات جنسی موضوع قدرت جنسی در مرد ها زیاد بررسی می کند.

در یکی از جلسات مشاوره مرد جذاب مردی بیان می کرد بین ۲۵ تا سی سالگی هیچ نکته ای در مورد داشتن قدرت جنسی نمی دانستم . تصور من این بود که جذابیت یک مرد در فقط در داشتن اتومبیل‌زیبا یا ثروت زیاد است. اما در رابطه های جنسی که داشتم ، قدرت جنسی من باعث شد شریک جنسی ام به من علاقه مند شود. داشتن اتومبیل‌زیبا حتما به معنای نداشتن جذابیت در مردان نیست.

این تجربه مشاوره مرد جذاب است که می گوید بیشتر مرد ها در میان سالی می فهمند که در جوانی چه چیزهایی مرد را جذاب می کند.

 

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.