• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

مشاوره مشکلات جنسی

مشاوره مشکلات جنسی
haly-zendegy

عدم آگاهی از موضوع جنسی است که مشاوره مشکلات جنسی و بیشتر مشاوره تلفنی مشکلات جنسی را به یک موضوع پیچیده زناشویی تبدیل کرده است.

“عدم اطلاعات” و “عدم آگاهی از یک موضوع”، مشکل ایجاد می کند

حکمت خداوند بر این بوده است که زن و شوهر، مرد و زن، را متفاوت آفریده است. اما راه حل هایی دارد که از این تفاوت ها استفاده کرد و از آن بهترین رابطه را ایجاد کرد. در زندگی زناشویی اگر “سکس عالی” اتفاق نیفتد، همه مشکلات باز باقی می ماند. این واقعیتی است که همه زن و شوهرها می دانند.

مشاوره مشکلات جنسی مردان، شوهرها

مشاوره تلفنی مشکلات جنسی تاکیدد دارد اشتباه رایج و بزرگ در مردان، این است که فکر می کنند که هرچه خودشان را ارضاء و راضی می کنند، همان چیز زن را هم راضی و ارضاء می کند. بیشتر زنان به دنبال دلسوزی، فداکاری برای دیگران هستند و کمتر از درون خود و تمایلشان آگاهی دارند. دلسوزی و حمایت از همسر خود را انجام دهید تا او از احساسات و میل خود آگاه شود و در نتیجه شور و اشتیاق خود را زیاد کند. مردان این را نمی دانند که زنان اول آرامش می خواهند، بعد سکس می خواهند.

زنان عموماً دوست ندارند که به مردان بگویند در رابطه جنسی چه کار کنند و چه کار نکنند، چون اگر این کار را انجام دهد فکر می کند که رابطه جنسی از حالت عاشقانه خارج می شود. در مشاوره مشکلات جنسی زمانی که زن در مورد رابطه جنسی صحبت می کند ، موضوع نیازها و خواسته های جنسی متفاوت خود با شوهرش را می گوید.

آقایان این را همیشه به یاد داشته باشد ، به زن خود اطمینان دهید که اگر در مورد مسائل جنسی شما بیشتر بدانید، رابطه هردو بهتر خواهد شد. در مشاوره تلفنی مشکلات جنسی این مطرح می شود که قبل از سکس مرد ها در مورد این که زن آنها چه چیزهایی در سکس می خواهد را سوال می کنند. زن در زمان سکس و در طول سکس می خواهد احساس کند نه این که شما از آن سوال کنید و اون به این سوالها فکر کند.

هنگام رابطه جنسی

زمانی که از زن خود در مورد مسائل جنسی سوال می کنید، خشک نباشید، مثل یک معلم نباشید که سوال می کند، شوخی کنید، با هیجان سوال کنید و احساسات خود را هم بیان کنید. برخی زنان ممکن است در هنگام سکس صدایی از خود نداشته باشند، فکر نکنید که سرد است و لذت نمی برد، ممکن است آرامش درونی داشته باشد و نیازی به سر و صدا نیست.

زنان اکثرا شکایت دارند که مردها در هنگام سکس با زن، از جمله های کامل و احساسی استفاده نمی کنند. چون این کمک می کند که زنان بدنشان را دوست بدارند. مردها بهتر است در گوش همسرشان و با صدای یواش و آهسته جملاتی عاشقانه بگویند.

اشتباه آقایان!!!

در حضور زن خود یا عشق خود، به زنان دیگر مجذوب نشوید و از بدن زن دیگر تعریف نکنید چون زن شما به یاد عیب و نقص خود می افتد و بر ذهن او تأثیر منفی می گذارد. زنان وقتی با یک مرد خوش اندام برخورد می کنند، خیلی نمی خواهند بر اساس ظاهر مرد قضاوت کنند، دوست دارند چیزهای دیگری درمورد مرد مورد نظر بدانند. زنان درمورد باطن طرف مقابل می خواهند بدانند.

مشاوره مشکلات جنسی نشان می دهد صداها و حالت های زن در رابطه جنسی همیشه نشانه تحریک کامل در زن نیست. خیلی اوقات این صداها جواب هیجانات مرد است و تحریک مرد است نه تحریک زن.

مشاروان در مشاوره تلفنی مشکلات جنسی به این نتیج رسیدند که زنان در فرآیند سکس و از نظر جنسی مانند “ماه” می مانند. ماه یک زمان کامل است (شب چهاردهم) و یک زمان هم نیمه است. زنان هم در چرخه جنسی همین طور هستند، یک بار خیلی روشن، یک بار هم تاریک تر. روش خاصی برای این که بفهمید زن شما الان وضعیت اش چطور است، وجود ندارد.

مشاوره تلفنی مشکلات جنسی

بعضی از وقت ها زن نمی خواهد به ارگاسم برسد، اما مجبور است یه طوری خود را نشان دهد که به ارگاسم رسیده است. زنان برای داشتن حس ارگاسم نباید تحت فشار باشند و نباید تظاهر به ارگاسم کنند. زمانی برای یک زن سکس لذت بخش خواهد بود که، مرد در ارضاء کردن او موفق بوده باشد. بعضی از اوقات زنان فقط نوازش و آغوش می خواهند، ارگاسم بدنی نمی خواهند. بعضی از وقت ها زنان هم نمی دانند که ارگاسم نیاز دارند یا خیر. ممکن است ابتدا فکر کنند که بدنشان ارگاسم می خواهد اما بعد از چند دقیقه متوجه می شوند که نیاز به ارگاسم ندارند.

رسانه های امروزی متأسفانه تأثیرات منفی می گذارند. رسانه ها متأسفانه بیشتر با هدف سود مالی و اهداف خود، از زنان زیبا و وسوسه انگیز استفاده می کنند. این باعث می شود شما وارد یک دنیای خیالی شوید. شما در تبلیغات زنانی را می بینید که جملات قشنگ به زبان می آورند، مثلاً می گویند: «تو را خیلی دوست دارم، بیا و من را بدست آور، من مال تو هستم، …» اما متأسفانه در واقعیت این طور نیست. اینجاست که این فضا و این دنیای خیالی رسانه و دنیای واقعی شروع می شود. خانم هایی که در مشاوره مشکلات جنسی شرکت می کنند این را بیان می کنند که تأثیر رسانه باعث می شود، مردها کم کم نسبت به خانم خود احساس دلزدگی و طرد و انزوا کنند.

زنان و خانم ها

مشاوره تلفنی مشکلات جنسی نشان داده است که رابطه جنسی خوب باعث می شود، مرد به رابطه اش متعهد شود. جالب است بدانید مرد اول تحریک می شود و بعد عاشق زن خود می شود. مرد اول رابطه جنسی می خواهد تا به عشق برسد. مردها در طول سکس، به ارضای عاطفی می رسند نه قبل از سکس. مرد برای اینکه بتواند احساسات خود را زنده کند، باید سکس کند. اگر سکس عالی برای مرد اتفاق نیفتد، ممکن است کم کم حس تنفر به زن خود پیدا کند. نحوه تحریک شدن مردها و زنان فرق دارد. مرد اگر این فرق را بفهمد، می تواند سکس عالی را انجام دهد. بیشتر مردان در این مشکل دارند که از زن خود بخواهند درباره رابطه جنسی و سکس خود و چیزهایی که لذت دارد، صحبت کنند و از زن خود سوال جنسی کنند.

“فراموش نکنید اکثر مردان اگر به یک زن علاقه مند شوند و تحریک شوند، به بدن او خیره می شوند. این ویژگی در ذات مردان و جدا ناپذیر است.”

از نظر مشاوره تلفنی مشکلات جنسی هرچه بیشتر احساس زنانه خود را در مقابل مردها نشان دهید، مردها نه تنها عاشق بدن شما می شوند، بلکه عاشق خود شما هم می شوند. شما زنان معمولاً تفسیر غلط انجام می دهید. مرد در ذات او است که اول به ظاهر و بدن نگاه کند و جذب آن شود. شما زنان این را “ظاهر بینی و سطح نگری” تصور می کنید. اگر مردها زیبایی های درون شما را ببینند و درک کنند، برای همیشه مجذوب شما شده و قدر شما را می دانند. (برای نشان دادن زیبایی های درون، احساس زنانه و عشوه آمدن برای مرد، می تواند کمک کند.)

مشاوره مشکلات جنسی و مشاوره تلفنی مشکلات جنسی نشان می دهد یک مرد نیاز دارد بدون گذشت زمان زیاد به لذت سکس برسد. زمانی که حوصله سکس ندارید و آماده نیستید، اما احتمال دارد اگر انکار کنید و درخواست سکس را نپذیرید، شوهر شما سرد بشود و از سکس طرد بشود، این طرد شدن خطرناک است.

مردها در سکس خیلی به توجه کردن، محبت و رابطه صمیمانه نیاز ندارند. این ویژگی ذاتی مردان است. اگر حوصله صحبت کردن و سکس کردن ندارید، به همسرتان بگویید که از سکس بدتان نمی آید اما فعلاً کمی نیاز دارم تنها باشم، بعد با هم سکس می کنیم.

زمانی که احساس می کنید مرد شما بی علاقه شده است اما شما نیاز به سکس دارید می توانید از روش هایی مانند پوشیدن لباس خاص، لباس زیر به رنگ خاص، استفاده از عطرهای تحریک آمیز، لباس زیر به رنگ مشکی، لباس خواب بدون لباس زیر، … استفاده کنید.

مردها در مشاوره تلفنی مشکلات جنسی اغلب این را می گویند که همسرانشان زمانی که پیش قدم در رابطه جنسی می شوند اما آنها دوری می کنند ، همسرشان در جواب ، مشکلات خود را پر رنگ می کنند مثلا می گویند :

*فکر می کنم در ذهنت ، زن دیگری را تصور می کنی؟

*تو فکر می کنی من چاقم؟

*تو دیگه نمی خواهی باهم سکس کنیم؟

*می خواهی با زن دیگه ای سکس کنی؟

خانم ها فراموش نکنند که بهتر است زیاد برای رابطه جنسی پیش قدم نشوند. اگر شما در اکثر مواقع شروع کننده رابطه جنسی باشید کم کم شوهر شما علاقه جنسی را از دست می دهد و از طرفی شما هم فرسوده و خسته می شوید. فرسودگی موضوعی است در مشاوره های طلاق در مورد آن زیاد بحث می شود و ریشه آن در مشکلات جنسی است.

اگر زیاد جسارت جنسی داشته باشید، مردها ممکن است دیگر به شما علاقه نداشته باشند. جسارت جنسی ممکن است اول آن حس خوبی به مرد بدهد، اما اگر زیاد تکرار شود از شهوت مرد کم می کند. برای ایجاد اطمینان جنسی در مرد، جملات دلگرم کننده به مرد بگویید.

مردها برخلاف زنان، به دنبال داشتن یک فرمول یا یک روش برای سکس هستند. خیلی مردها نمی توانند تنوع در سکس اجرا کنند. در مشاوره مشکلات جنسی آموزش هایی وجود دارد که یاد می دهد این تنوع را در زوج ها ایجاد کرد.

“برای یک مرد فقط دوست داشتن زن کافی نیست، بلکه مرد به این نیاز دارد که خانمش او را دوست بدارد و جذابیت شوهر خود را بیان کند.”

در نتیجه می توان گفت در زندگی ای که مشکلات جنسی رفع شده باشد زن و مرد با آرامش بسیار بیشتری به زندگی ادامه خواهند داد در نتیجه در صورتی که مشکلات جنسی شما را از داشتن یک زندگی پر نشاط محروم ساخته اند راه حل ما مشاوره مشکلات جنسی یا مشاوره تلفنی مشکلات جنسی در مرکز مشاوره هالی زندگی است.

مشاوره تلفنی مشکلات جنسی

جهت انجام مشاوره مشکلات جنسی و یا مشاوره تلفنی مشکلات جنسی می توانید با شماره تلفن های ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰ و ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۰ تماس حاصل فرمایید.

۴/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه در"مشاوره مشکلات جنسی"

  1. محمدآغا مبارز

    سلام!
    من از افغانستان استم. من مشکلی داریم اون هم این است کې رابطه جنسی من خیلی کم وقت میګریه. در رابطه به من یک چیزی ارسال کنید که من از این مشکل خلاص شویم.

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.