• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده

نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده
haly-zendegy

در مقاله ی قبلی با عنوان بازی های قبل از آمیزش به نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده پرداختیم و ابعاد بازی ها را شرح دادیم حال در این قسمت به ادارمه مباحث می پردازیم تا بتوانیم در جهت بهبود روابط شما سهیم باشیم توجه داشته باشید بسیاری از زوجینی که به مراکز مشاوره جهت سکس تراپی و مسائل جنسی مراجعه میکنندمسائلی  از این قبیل دارند که چگونه از رابطه جنسی لذت ببریم  و چطور از عادی شدن ارتباط جنسی جلوگیری کنیم ؟ قابل ذکر است آموزش مسائل جنسی برای یک رابطه موفق را می توانید از یک دکتر روانشناس زوج درمانگر بخواهید

نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده

واژه ها و عبارات عاشقانه

توجه داشته باشید کلمات عاشقانه بر ذهن و جسم افرد بسیار تاثیر گذار است. و حتی لذت رابطه جنسی را افزایش می دهد به این صورت که استفاده از جملات عاشقانه و محرک در طول روز بر شوق، انگیزه و تمایل جنسی می افزاید. توجه داشته باشید صحبتهای محرک و هدف دار یکی از مهمترین بازیهای ذهنی قبل ازآمیزش است.

جملاتی که به کار می برید باید با توجه به شناخت شما نسبت به همسرتان صورت بگیرد به طور مثال: امشب بسیار زیبا و قشنگ شده ای. دوست دارم بدن تو را در کنار خودم حس کنم. داشتم به رابطه جنسی قبلیمان فکر میکردم اما مطمعن هستم این بار بهتر خواهد بود.

تماس چشمی موضوع بسیار مهمی است که می تواند احساسات عمیقی را به فرد مقابل منتقل کند. جملاتی مثل بئدن تو در زندگی من اتفاق قشنگی است و بودن تو برای من بسیار مهم است. این جملات که نشان می دهد وجود طرف مقابل برایتان مهم است می تواند انگیزه و احساس را در شما و همسرتان دو چندان کند.

تماس های بدنی

نوازش کردن احساسی جذاب و دلنشین است. نوازش کردن در طی روز و ساعتها قبل از آمیزش تمایل جنسی را افزایش می دهد. به چند مثال می پردازیم:
۱- زمانی که با همسرتان راه میروید دستان همدیگر را بگیرید و نوازش دهید و گاهی دستان همدیگر را فشار دهید یا دست خود را روی کمر او بگذارید و با هم راه بروید.
۲- زمانی که برای خوردن غذا یا عصرانه پشت میز می نشینید برای چند لحظه دستتان را روی رانهای همسر خود بگذارید تا گرمی دست خود را به بدن او انتقال دهید.
۳- زمانی که به سینما میروید دستان همدیگر را بگیرید و یا گاهی سرتان را روی شانه ی همسرتان بگذارید.
۴- زمانی که در آشپزخانه هستید همدیگر را در آغوش بگیریدو با هم برنامه های مشترک تدارک ببینید.گاهی بی هوا او را بغل کنید و به او بگویید دوستش دارید.
۵- زمانی که کنار هم نشسته اید به او نزدیک شوید گونه ی او را لمس کنید و یا با موهایش بازی کنید.
۶- گاهی آگاهانه و ناآگاهانه همسرتان را ببوسید و اجارزه دهید او هم شما را ببوسد.
۷- به هنگام انجام کارها بدنتان را به همسرتان نزدیک کنید حتی به منظور تحریک بیشتر اندمهای جنسی خود را به بدن یا اندام جنسی جنسی همسرتان نزدیک کنید.

موارد گفته شده تا به اینجا در مبحث بازی های ذهنی بوده است در ادامه به بازی های کلامی هم می پردازیم.

نکته: (ایجاد صمیمیت بسیار مهم است خجالت را با همسر خود کنار بگذارید و آزادانه هیجانات را تجربه کنید)

نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده به چند دسته تقسیم میشود

نوع لباس

برای آنکه خود و همسرتان را تحریک و از رابطه لذت بیشتری ببرید باید از لباس های خوش رنگ، مناسب و تحریک کننده استفاده کنید یا می توانید از لباس هایی استفاده کنید که پوشش زیادی نداشته باشند و نرم و راحت هم باشد.مردان هم باید از لباس های مناسب و زیبا استفاده کنند و نکته مهم این است که در پوشیدن لباس سلیقه همسرتان را حتما در نظر داشته باشید.

علاوه بر نوع لباس موضوع مهم دیگر درنحوه ی لخت شدن و درآوردن لباس است که می تواند با توجه به خلاقیت می توانید از طریق رقص و بازی های مختلف فقط جهت تحریک همسرتان لباس های خود را دربیاورید . برخی از زوجین خودشان لخت می شوند اما بعضی دیگر دوست دارند همسرشان این کار را انجام دهد می توانید به صورت تنوع هر دو را انجام دهید.

اما توجه داشته باشید در نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده هدف این است که بتوانید برای همسرتان و خودتان لذت بیشتری را خلق کنید و قصد داریم با آموزش های صورت گرفته ارتباط زوجین را بهبود ببخشیم. تمامی مسائل گفته شده بدین منظور است که شما با نکات مهم در رابطه جنسی تحریک کننده آشنا شوید

حال به چند نکته توجه کنید
۱- ابتدا لباس های زیر که مختص به رابطه جنسی هست را بپوشید و بعد روی آن لباس های مناسب به تن کنید تا بتوانید به راحتی آنها را از تن خارج کنید.
۲- سعی کنید حرکات موزون و جذابی را با بدن خود برای همسرتان داشته باشید. و هم بدن همسرتان را لمس کنید و هم اجازه دهید او شما را لمس کند.
۳- با بازی های جذاب در زمان درآوردن لباس او را تحریک کنید گاهی قسمتی از بدنتان را به او نشان دهید و باز دوباره بدن خود را بپوشانید تا همسر خود را مشتاق تر کنید.
۴- گاهی لباس های خود را به آرامی به سمت همسرتان پرتاب کنید و با او شوخی کنید. شیطنت و شوخی می تواند هیجانات بیشتری را در رابطه ایجاد کند.
۵- وقتی به لباس های زیرتان می رسید باید خیلی تحریک آمیز این کار را انجام دهید.
۶- در مرحله آخر بعد از لخت شدن به تمام اندام های خود دست بکشید و همسرتان را هم همراه کنید اجازه دهید همسرتان شاهد نمایشی جذاب باشد. در ادامه ی نکات مهم در رابطه ی جنسی تحریک آمیز به بازی های کلامی می پردازیم .

همراه ما باشید در صفحه اصلی مرکز مشاوره هالی

۰/۵ ( ۰ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.