• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

چگونه در رختخواب جذاب باشیم

جذابیت جنسی
haly-zendegy

یکی از راز های ایجاد جذابیت جنسی این است که تا چه مقدار خود را جذاب می دانید؟ زمانی که شما خود را جذاب بدانید ، این حس خوب بودن به همسر شما منتقل شده و شما به عنوان یک زن جذاب یا مرد جذاب در ذهن طرف مقابل باقی می مانید. همسرانی هستند که با تماس با مشاوره تلفنی زناشویی ، می گویند به خاطر مسائل اخلاقی همسرم را انتخاب کرده ام اما پس از ازدواج برایم جاذبه جنسی ندارد.

جذابیت جنسی

جذابیت جنسی اصل مهمی در آموزش مسائل زناشویی است که پیشنهاد می شود با راهنمایی درمانگر مشاوره روانشناسی به دنبال ایجاد جاذبه جنسی برای همسر خود باشید.

چگونه در رختخواب جذاب باشیم

یک از راه های ایجاد جاذبه جنسی این است که نسبت به بدن خود نظر و باور مثبتی داشته باشید. همسر شما زمانی بدن و اندام شما دوست دارد که با اندام خود با عشق و محبت برخورد کنید. زمانی که حس خوبی نسبت اندام تناسلی خود دارید ، ناخود آگاه این حس به همسر شما منتقل شده و تحت تاثیر قرار می گیرد.

یکی از راه های ایجاد جذابیت جنسی در زناشویی تنوع در روش های دخول است. برخی از همسران به خاطر بسنده کردن به حالت های جنسی تکراری و قابل حدس و حتی حرف های تکراری جذابیت جنسی خود را از دست می دهند. برای داشتن پوزیشن های جدید جنسی باید قبل از آمیزش برنامه ریزی کنید.

داشتن آمیزش در زمان های مختلف و مکان های مختلف و با روش های مختلف می تواند جذابیت جنسی را برای شما داشته باشد. برای آشنایی با پوزیشن های جدید نیازی به فیلم های پورن ، اینترنت و … نیست بلکه با ذهن خلاق خود می توانید ایده های جدید بکار ببرید. همچنین روش های معاشقه با همسر و رفتارهای جنسی متعدد می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

پرسیدن این سوال از همسر که ” ارضا شده است یا خیر ” ، جذابیت جنسی در زناشویی را کم می کند. این سوال باعث می شود که همسر شما تصور کند شما به خاطر خستگی از ادامه دادن لذتی نمی برید و صرفا تلاشی برای ارضا شدن او دارید. بهتر است با تمرکز روی حالات و نشانه های رفتار جنسی همسر ارگاسم و اوج لذت جنسی همسر را تشخیص دهید.

یکی از جاذبه های زنان برای مردان در رابطه زناشویی ، بازی با بدن همسر است. می توانید با بوسیدن نقاط مختلف و لیسیدن نواحی حساس همسر که برای او قبل حدس نباشد برای او جذابیت جنسی ایجاد کنید. می توانید عطش جنسی را زیاد کنید که از یک نقطه بدن شروع کرده و به صورت چرخشی به نقاطی بروید که همسر را غافلگیر کند.

زنان اول آرامش می خواهند ، بعد سکس می خواهند. قبل از سکس ، اعصاب زن باید آرام گیرد و از تنش دور شود.

در تحریک کردن زن خود ، وقت کشی نکنید و مسابقه را به وقت اضافه بکشانید. برخی اوقات نیاز است که تحریک را به عقب بیندازید و آهسته آهسته تحریک را ادامه دهید.

هنر بوسیدن نشانه جذابیت جنسی است. با دهان خوشبو و لباسی آراسته و متنوع در هر رابطه می توانید مرد خود را تحریک کنید. با ازبین بردن موهای زائد و دوش گرفتن قبل از آمیزش ایجاد جوی آرام ، پخش موزیک ، خوشبو کردن محیط در تحریک مردان و جاذبه جنسی برای آنان تاثیر زیادی دارد.

صحبتهای کوتاه در حین رابطه جنسی را فراموش نکنید در هنگام سکس با زن ، از جمله های عاشقانه و احساسی استفاده کنید. چون کمک می کند که زنان بدنشان را دوست بدارند.

از جمله جاذبه های زنان برای مردان ، تنوع لباس و آرایش برای آمیزش است . تغییر مدل موی و تنوع در آرایش شما را به عنوان یک زن جذاب برای شوهر نمایان می کند. اصلاح صورت معطر کردن بدن پوشیدن لباسهای محرک جنسی جدید ، جذابیت جنسی در زناشویی را ضمانت می کند.

نیمه برهنه بودن برای اکثر مردان جاذبه جنسی زیادی دارد بهتر است در شروع آمیزش جنسی لباس ها را بلافاصله از تن در نیاورید اجازه دهید اندامهای جنسی و نقاط تحریک پذیر بدن شما با لباسهای محرک برای همسرتان بیشتر نشان داده شود.

در آغوش گرفتن همسر و نیاز او به محکم بغل کردن جاذبه جنسی را برای همسر بیشتر می کند . پس از رابطه همسر خودرا در میان بازوی خود بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.