• تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره
  • ۹۰۹۹۰۷۲۸۵۰

چگونه یک زن جذاب و محبوب باشیم؟

زن جذاب و محبوب
haly-zendegy

زن جذاب و محبوب می تواند در هر سنی و با هر چهره ای جذاب باشد ، جذابیت یک زن بیشتر از آنچه که فکر می کنید به نوع برخورد و رفتارش بستگی دارد یعنی به تمام چیزی که در وجود شماست و قابل تغییر و یا اصلاح می باشد.

زیبایی و جذابیت

جالب است بدانید بسیاری از افراد با شنیدن کلمه ی جذاب این طور فکر می کنند که باید حتما عمل های مختلف زیبایی انجام دهند تا به نتیجه ی مطلوب برسند و مدام خودشان را در معرض عمل های مختلف قرار می دهند، هر روز جلوی آینه از صورتشان عیب می گیرند و بنظرشان صورتشان جذابیت و محبوبیتی ندارد ، اما آیا بنظر شما صرفا داشتن یک چهره ی زیبا معنا بخش و تعمیم کننده ی یک زن جذاب و محبوب می باشد؟

یک نکته ی بسیار مهم در این زمینه این است که شاید در گام نخست و شناخت ابتدایی زیبایی چهره مهم باشد و آغاز کننده ی یک رابطه و صحبت باشد اما به هیچ وجه نمی توان جذابیت را با زیبایی مترادف دانست ، در واقع زیبایی بخشی از جذابیت است نه تمام آن .

رفتاریک زن جذاب و محبوب

بیایید دید عمیق تری نسبت به خودتان داشته باشید ، به نوع رفتارتان و صحبتتان دقت کنید، به کلماتی که بکار میبرید به آنچه که در ذهن دارید و به زبان می آورید، آیا هنگامی که با دیگران صحبت می کنید به چشم هایشان نگاه می کنید؟ آیا هنگام صحبت با دیگران می توانید منظورتان را به درستی بیان کنید؟

یک اصل بسیار مهم که در جذابیت و محبوب بودن شما تاثیرگذار است نوع رفتار و برخوردتان با دیگران و اخلاق سنجیده و معقولانه ای است که شما از خودتان نشان می دهید، کسی که بتواند به درستی صحبت کند و قدرت برقرار کردن ارتباط کلامی با دیگران را داشته باشد مسلما موفق تر از کسی است که نمی تواند احساس و افکارش را بیان کند، به این علت که هیچ کس نمی تواند متوجه این موضوع شود که شما در ذهن و فکرتان چه می گذرد.

اگر کلمات را به درستی بیان نکنید، نمی توانید انتظار داشته باشید که دیگران خودشان متوجه نیت درونی شما شوند این خود شما هستید که با استفاده کلمات درست افکارتان را بیان می کنید.

همسرم چگونه مرا دوست دارد؟

یادتان باشد که نوع رابطه یک زن با شریک زندگی اش باید به نوعی متفاوت با دیگران باشد و بد نیست که در کنار همسرتان علی رقم انجام و بیان احساساتتان ، شیطنت هایی داشته باشید . درست است که همسرتان از شما انتظار دارد که سنجیده رفتار کنید اما این دلیل نمی شود که شما مدام در حال تذکر دادن و گوشزد کردن باشید ، درست است که با افزایش سنتان قاعدتا پختگی رفتارتان هم باید بیشتر شود اما مدام به این که من بزرگ شدم پس این کار زشت است آن کار زشت است را کنار بگذارید و مدام نگران این موضوع نباشید که دیگران راجع به من فکر بد خواهند کرد.

شما از کودکی تا آخرین روز زندگی تان باید شاد و سر زنده باشید و این سرزندگی را خودتان برای خودتان فراهم می کنید . شک نکنید همسرتان لذت می برد از این که همسری دارد که نوع رفتار و برخوردش را به درستی می داند . شما در هر سنی که هستید به اقتضای آن موقعیت باید جذابیت های خاص خودتان را داشته باشید.

یک زن جذاب و محبوب باید در نهایت علاقه ، احترام و عشق به همسرش یک انسان مستقل هم باشد نه این که مدام چهره ی غم گرفته داشته باشد و نتواند به تنهایی و درست کاری را انجام دهد، مردان به زنان قدرتمند و باهوش علاقه ی بیشتری دارند نسبت به زنی که مدام احتیاج به تکیه دادن به دیگران دارد و برای این امر مهم است که یک نگاهی به خودتان بی اندازید و توانایی هایتان را پررنگ تر کنید .

اگر در حال درس خواندن هستید سعی کنید موفق ترین فرد باشید اگر یک هنرمند هستید سعی کنید در هنرتان بهترین باشید اگر هم تا کنون نسبت به چیز خاصی مهارتی را کسب نکرده اید از همین امروز شروع کنید این کار باعث می شود که به خودتان و زندگی تان روی بهتری داشته باشید و همسرتان هم به این باور می رسد که شما بهترین هستید…

اما خاطرتان باشد به نوعی نباید باهسرتان رفتار نکنید که من الان استقلال مالی دارم و دیگر نیازی به وجود و وعدم وجود تو نیست شما تمام مهارت هایی که دارید و یا کسب می کنید و تمام آن حس جذابیت و محبوبیت صرفا بخاطر بهبود رابطه تان می باشد نه هیچ چیز دیگر .

خاطرتان باشد که استقلال مالی داشتن که قوی بودن دلیل بر این نیست که شما فکر کنید همسرتان فرد بیهوده ای است و تمام زندگی یک فرد ساخته نشده از مسائل مالی ، شما آرامش اطمینان و تعلق خاطری را که در هیچ در کنار همسرتان دارید بدون شک در کنار فرد دیگری تجربه نخواهید کرد.

آرایش و آراستگی در جذابیت

مدام انرژی منفی داشتن، مدام شکایت کردن هم حال و هوای خودتان را خراب می کند هم در روحیه ی خانواده تان تاثیر نامطلوبی می گذارد چرا که معمولا هیچ انسانی علاقه ای ندارد که با کسی زندگی کند که مدام از همه چیز ایراد می گیرد و زحمات دیگران را نادیده می گیرد.

در انتخاب لباس و وضع ظاهری تان دقت کنید: چرا که این موضوع در جذاب و محبوب شناخته شدن یک زن بسیار مهم است ، این جمله اصلا به این معنی نیست که لباس های عجیب بپوشید می توانید در نهایت سادگی آراستگی تان را حفظ کنید ، یادتان باشد به هر میزان که به پوشش و وضع ظاهری خودتان اهمیت می دهید به نوع دیدی هم که دیگران به شما دارند تاثیر گذار است.

به خودتان اهمیت دهید به مدل موهایتان ، به مرتب بودن چهره تان و … هیچ اتفاقی نمی افتد اگر در طی روز زمان نه چندان طولانی را به خودتان اختصاص دهید.

لباس و پوششی که شما برای بیرون از خانه انتخاب می کنید قاعدتا باید با لباس های داخل منزلتان متفاوت باشد و در این مورد باید بیشتر از لباس های بیرون به نظر همسرتان اهمیت دهید ببینید از چه نوع لباسی خوشش می آید از چه رنگی و… این توجه شما به سلایق او بدون شک برای همسرتان حائزاهمیت است.

و در آخر یادتان باشد که جذابیت شما در وجود شماست … کار سختی نیست پیدا کردن و پر رنگ کرد آن ، فقط باید وقت بگذارید نه این که مدام دنبال عوامل خارجی باشید: نوع صحبت و رفتارتان، اهمیت دادن به خودتان، انرژی که منتقل می کنید و بسیاری از موارد دیگر در وجودتان است پس نیازی نیست برای یک زن جذاب و محبوب بودن کار عجیبی انجام دهید.

۱/۵ ( ۱ نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.